Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császároztak 1-hete. Mitöl...

Császároztak 1-hete. Mitöl éghet erősen a vágás széle?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdett el égni a vágás széle.

Ma reggel a doki kiszedte a varratomat. Mostanra nagyon ég.


Sajnos reggel nem mondtam neki mert ugye most kezdett el igazán kinozni.



2015. jan. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor elvágod az ujjad, nem szokott égni?

Mert nekem szokott.

Ez szerintem egy természetes reakció egy seb esetében. Macerálták, hozzányúltak, most rendeződik.

Nekem anno sokszor viszketett varratszedés után.


Ha fájna nagyon, akkor hívd fel a dokid!

2015. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyul, ennyi.
2015. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok. Csak azért ilyedtem meg mert 4-napja nem fájt és nem szenvedtem. Ma pedig alig birok mozogni,Mert akkor jobban ég.
2015. jan. 30. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 2 hetesen is égett. Hasizom használatakor meg erő csípő érzés volt a széleinél még 2,5 hetesen is. Aztán elmúlt, szépen meggyógyult (második császárom volt, elsőnél ilyen gondom nem volt!).
2015. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

nálam ugyan ez volt. A varráshoz nem volt közel, de a kotes szelenel nagyon egett mikor sokat alltam es mozogtam. Mentem varratszedesre, szerencsere csak kicsipte a boromet a kotes,egy majdnem egy ftos nagysagu kor volt ahol lejott a bőr , mint egy vízholyag ami kipukkant. . De miután levettek a kotest 1 nap után elmúlt ;)

Üdv, 4 hetes kislány anyukája ;)

2015. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!