Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek késő használni...

Szerintetek késő használni hasleszorító övet szülés után két hónappal? Vagyis császároztak.

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a császár után hordtam hasleszorító pántot, de a 6 hetes kontrollon a dokim rámszólt, hogy ne tegyem, mert hagynom kell a hasizmaimat a maguk tempójában regenerálódni és újra elkezdeni dolgozni. A pánttal csak leszorítom őket, és nem dolgoznak a természetes mozgás következtében. Logikusnak tűnt. A hasizmaim pedig gyönyörűen helyreálltak. Szerintem ne használj övet.
2014. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem baromora nem alltak helyre szerintem a kerdezonek se. es szerintem ha ennyi ido utan is log, akkor magatol nem is fog helyre allni. nekem sem javasolta az elso par hetre a doki, mig meg nem erosodok ugyh engem is erdekelne hogy most még van e ertelme.
2014. szept. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azért én rendszeresen végeztem hasizomgyakorlatokat azután, hogy a hegem teljesen begyógyult és a dokim is zöld utat adott. Nem tudom, hogy sportoltok-e, meggyőződésem, hogy anélkül elég reménytelen.
2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en tornazom a 6. hét óta.
2014. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen szültem császárral, előre nem tervezetten, nagy, hosszanti vágást ejtettek a hasamon, kapcsokkal zárták a sebet...nem túl szépen... Én első perctől kezdve átkötöttem a hasam a pelenkával, utána pedig csináltattam egy fűzőt, amit néhány hétig folyamatosan hordtam, kényelmesen, de szorosan fogva.És persze első perctől kezdve kiegyenesedve közlekedtem, hasat be, mellet ki. Nem tornázgattam, arra mindig lusta voltam.A hasam szépen begyógyult, visszasimult, se stria, se puklisság nem volt rajta. Aztán 4 év múlva újracsászároztak, ugyanígy tettem. Nagyon sokat számított az alakom és a régi formám visszanyerésében, hogy szoptattam rendesen, nem hisztiztem, hogy fáj, meg bereped, meg vérzik, meg nem jön meg ilyesmi...még plusz tejem is volt. A mellemnek két év kellett, hogy észhez térjen a szoptatás utáni dohányzacskó-állapotból, de manapság nem panaszkodhatok, majdhogynem eredeti állapotukban vannak... Tehát: egyenes tartás, szoptatás, házimunka, babakörüli teendők...és visszaáll a régi forma!
2014. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!