Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult valaki Dr Csabay Laszlon...

Szult valaki Dr Csabay Laszlonal a Maternityben? Milyen emberileg ill szakmailag?

Figyelt kérdés
En egyszer voltam nala csak, de ugy ereztem tulzottan, feleslegesen vegez vizsgalatokat, nagyon kimert es nem nagyon veszi figyelembe a szulonot. Ez mennyire igaz? Egy alkalom utan nem akarok palcat torni felette.

#szülés #magánklinika #Dr Csabay Laszlo
2015. febr. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Maternity-ről tudok nyilatkozni:

Nekem nem jött be,órákat kellett várni,az orvos számomra kissé felesleges dolgokat magyarázott,ugyanakkor a szülési elképzeléseimről nem kaptam felvilágosítást,a kérdéseimet kissé eltussolták..Így három alkalom után eljöttem tőlük.

Nekem nem Csabay doktor volt az orvosom,de annyit tudok róla,hogy ő is a SOTE I-ről jött át,így mindenképpen klinikai felfogású

2015. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszodat!
2015. febr. 6. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő volt ügyeletben, mikor beértünk a kórházban. Ő vizsgált meg és felügyelt, amíg a választott dkkim be nem ért. Egyáltalán nem volt szimpi. Mogorva, nem engedett meg dolgokat pl. nem reggeliztem és d.u 2-3 között vajúdás közben leoltott h ne egyem meg a banánt. Pedig kellett az energia. Nem tudom, mi volt rá a szakmai indoka, szerintem tökre nen logikus. Meg is lepődtem, hogy magánklinikán ilyen emberek is praktizálnak. Lehet hogy ettől fügetlenül jó orvos és lehet hogy a saját pácienseivel kedves. Azért örültem nagyon, mikor beért az én jófej dokim és nem nála kellett szülnöm. A légkör nekem nagyon sokat számít. Szerencsére ezzel nem volt gond. Az orvosom és a szülésznőm is mindent megtettek értem. Gyors, komplikációmentes, de fizikailag nagyon megterhelő szülésem volt, ennek ellenére jó visszaemlékezni rá.

Szerintem válassz mást. Én is cserélgettem a nőgyógyászaimat, amíg nem találtam olyan dokit, akiben megbízom.

2016. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, gyorsan kellett írnom. A lényeg azért érthető;)
2016. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!