Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Maternityben...

Szült valaki a Maternityben Dr Rigó Barbaranal? Főként császáros tapasztalat érdekelne! Örülnék ha vki megosztaná a tapasztalatait, mert semmit nem találok róla!

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
vigyázz vele engem felvágott tokától bokáig mire kiszedte belőlem a gyereket
2014. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem véletlen hogy nem találsz róla semmit mert a gyerekbe is belevág!!Nekem véletlenül még a kisujjamat is levágta!!Aztán szóltam hogy ez így nem kóser!Úgy hogy vigyázz vele!
2014. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan mondjátok,ennyire nem tűnt nekem rossz orvosnak,igaz nincs is vele ilyen tapasztalatom...

Kedves Kérdező,

egy éve voltam nála egy vizsgálaton,akkor sokat kellett rá várnom,ugyanakkor kedves volt,de mivel enyhe hormonproblémával kerestem fel,rögtön felírt egy gyógyszert,hüvelyi uh és labor nélkül,amit utólag kicsit furcsállok és sajnálok,hogy beszedtem,mert még jobban felborította a hormonháztartásomat,azóta nem mentem vissza hozzá,szerencsére sikerült egy hozzáértőbb orvost találni.

Fiatal,kedves,aranyos volt,telefonszámot is megadott,de valahogy éreztem,hogy nem ő lesz az "igazi" orvosom.

Egy barátnőm viszont aki anno ajánlotta,simán szült nála,és ő nagyon dicsérte.

2014. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ott szültem.Én jókat hallottam róla,se az én dokim a Vida Gábor volt.Ő nagyon jó volt.
2014. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam nála vizsgálaton, mikor a terhességem elején barnáztam és fontos volt, hogy valaki megnézzen amilyen gyorsan csak lehet ès épp ő rendelt. Ilyen alaposan nőgyógyász még nem vizsgált meg, mint ő, de azt nem mondom, hogy kellemes volt.

Egyébként én is a Vida doktorhoz járok, ő az egyetlen nőgyógyász - eddigi tapasztalataim alapján- aki olyan ügyesen vizsgál, hogy nem ver a víz, ha fel kell feküdnöm a székbe.

2014. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!