Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész napos vajúdás utáni...

Egész napos vajúdás utáni császár és programozott császár között éreztetek különbséget? A prog. Műtét után ugyanolyan fáradt az ember?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 vajúdás utnim volt és egy progis.A progis után egyáltalán nem voltam fáradt,bezzeg a két előzőnél....
2010. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
utnim=után
2010. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem progis volt, altattak, én nagyon kipihenten ébredtem utána :)
2010. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is programozott volt, előtte egy éjszakát végigvajudtam. Reggel 8-kor műtöttek altatásban, utána kb. 13 óráig aludtam. A párom látta, mikor ébredeztem, azt mondta, vicces voltam, mint aki be van lőve. Ha jól emlékszem, elég fáradt voltam, de első nap úgysem kelhettem fel az ágyból, szóval alhattam eleget.
2010. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn reggel kezdtem el vajúdni és kedd délután fél kettőkor lett meg a kisfiam császárral (epudurállal)! Hulla fáradt voltam, de ahogy kitoltak a műtőből csak kértem h hozzák a fiamat..fél óra múlva már a kezemben tartottam és a fáradtságom elillant :)
2010. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!