Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki sírós lett, ahogy...

Volt aki sírós lett, ahogy egyre közeledett a szülés? 38 hkm

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs, csak nagyon várom már, mikor jön, és minden gondolat ilyen érzékenyen érint.
2015. febr. 9. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

én nem, hanem egyre depisebb lettem

magamba fordult

minden összejött, stressz

2015. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én a szülés előtti napokban kicsit érzékenyebb, sírósabb lettem.
2015. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En igen, meg a reklamokon is tudtam sirni:) Sot egyszer azert is elsirtam magam,mert odaegett a kaja.Pedig a ferjem csak annyit kerdezett kedvesen,hogy akkor mit rendeljunk:)
2015. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem, de emlékszem, hogy 38 hetesen volt egy nap, amikor egész nap bőgtem, nem tudtam megfogalmazni, hogy miért is sírok, de sírva zuhanyoztam, sírva főztem, sírva teregettem, sírva néztem főzőműsort, minden tevékenység közben potyogtak a könnyeim.


Így utólag visszanézve irtó vicces számomra, de gondolom a közelgő szülés és a hormonok okozták ezt az állapotot.

2015. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én utána lettem sírós.
2015. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!