Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhes vagyok,2 hónapom van...

Terhes vagyok,2 hónapom van még hátra, és szülni fogok. Természetes szülésnél hova adják az infúziót? És császárnál hova?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem oda adták, ahová szúrni tudták a branült, nem volt egyszerű sajnos esetemben. Több helyen is próbálkoztak.
2015. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda ahova egyébként...de természetes szülésnél nem mindenki kap infúziót!
2015. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam, természetesen szültem . A kéz fejembe akartak szúrni de 3 . alkalomra sem sikerült igy a karomba kaptam :)
2015. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pont a szülinapomra vagyok kiírva,olyan jó! :3
2015. febr. 16. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is oda adták az infúziót, ahova a branült szúrták. Ahol a csuklóm hajlik, a kezem oldalába abba a nagyobb érbe ( na ezt jól leírtam :))) )

Az jó? Vagy rossz? :) Nekem a névnapom+szülinapom és a lányom névnapja+szülinapja is szeptemberben van... :))) 8, 10, 23, 25 :)

2015. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a hajlatba kaptam :)
2015. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!