Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap Horn Gyula temetésén...

Tegnap Horn Gyula temetésén ez egyik felszólaló kiemelte, hogy Horn nem hagyott hátra örökségül gyárakat, és földbirtokokat a családjának. A mostani politikai garnitúra estében a vagyonosodás természetes, és szükséges is?

Figyelt kérdés
Horn ezzel is példát mutatott,mint azelőtt Kádár.
2013. júl. 9. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem avassuk is szenté a pufajkást .
2013. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mennyi gepaja volt a Hornnak, de csoron meghalni nem nagy dicsoseg. Persze az okadnivalo, ha egesz eletedben csak lopsz, mint a jelenlegi politikai generacio, majd agyutalpas temetest kapsz. Hornra mindent mondanak az emberek, pufajkas gyilkos stb., de azt nem mondja senki, amit a mostaniakra mondanak: köpönyegforgato tolvaj. Komcsi letere a rendszervaltas utan nagyobb demokrata volt mint Orban, ez erdem.
2013. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

"Szerintem avassuk is szenté a pufajkást."


Miért, mi bajod van azzal, hogy magyarokat gyilkolt? Ez Magyarországon természetes dolog és tisztelni kell őt érte, szóval nem értem a problémád okát.

2013. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

HORN NEM gyilkolt egyetlen magyart sem! A forradalom utáni időkben a nevét sem hallottuk még. Csak jóval később.

Mellesleg abban az időben minden katona, a sorkatonák is pufajkások voltak, mert ez volt a téli öltözék.

2013. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Jajj persze, szegényként kényszerítették.

Arról senki nem beszél, hogy önként állt be közéjük és még kitüntetést is kapott a szorgalmas munkájáért.


http://www.youtube.com/watch?v=C3rqS_wFioI


Ezért undorító ez az ország, mert itt a bűnözőket imádják és istenítik, a rendes ember pedig semmit nem ér. Hányingerem van a moslékzabáló, undorító magyaroktól...

2013. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

"undorító magyaroktól"


Es te mi vagy?

2013. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom mi vagyok, de nem tartom már magam magyarnak, mert szégyen ez a nép.

Régen, fiatalon én is nagy nacionalista voltam, de azóta már megismertem sokat a nagynemzeti magyarok közül és kinyílt a szemem. Láttam, hogy mennyire nyomatták a baromságaikat, hogy becsület, meg hűség, meg hazaszeretet, meg összefogás, meg mit tudom én, aztán mindegyikről kiderült szépen lassan, hogy egy aljas féreg, aki úgy tud színészkedni és olyan gátlástalan, mint a legalávalóbb zsidó.

2013. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Horn mindent elherdált , és igaz magyarok ellen volt 56ban nem értem mért divat egy gyilkost védeni.
2013. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó útjára kísérték

a tetvek a hiénát,

S nem nagy, de kis érték:

Mindegyik vércseppet helyezett a sírra.

Úgy álltak ott, szárazra sírva

Aszott potrohuk zsákját.

S a gyászolók közt e sóhaj szállt át:


„Oroszlánok közt voltál te

hős seg*nyaldosó, s ha sakálfalat

Látott gyenge tested, ledöntötted, s a falat

Sosem büdösödött szájad szegletében.

Véred nem tagadva öltél, ha kellett,

vagy, ha tetszett.

S elmédben, igaz, már bomlás leledzett,

De, míg tudatodnál voltál, a szíved percenként

56-szor, géppuskaként dobbant.

E roppant lángelme, kit fejed kalitkája hordott

Viselje most büszkén a dög dögevő sorsot!

Íme, vérünket helyezzük rád, ami

Ugyan a te véred.

De tudd, és érezd:

Minden patkány, tetű, bolha, s undortó féreg

Immár örökre fivéred!”

2013. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A forradalom utáni időkben a nevét sem hallottuk még. Csak jóval később." - Mert akkoriban még csak egy kis senkiházi pufajkás volt, ahova önként állt be.


"Mellesleg abban az időben minden katona, a sorkatonák is pufajkások voltak, mert ez volt a téli öltözék." - Pufjkásoknak 1956 decemberében felállt karhatalmista alakulatokat nevezték. Nem pedig azt akinek vatta kabátja volt.

2013. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!