Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szentágotai doki kistarcsai...

Szentágotai doki kistarcsai kórházból mennyit kér szülésért?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Hozzá járok terhesgondozásra, de szüléssel kapcsolatban nem tudok róla semmit... Minden vele kapcsolatos infó érdekel. Mennyit kér fogadott orvosként? Tényleg bejön e akár éjszaka is mikor szükséges szüléskor? stb.

2015. febr. 20. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én nála szülöm hamarosan a második babát. Az elsőnél 7000 volt a terhesgondozás, nem mondta mennyit kér a szülésér 70.000 kapott, éjszaka kellett bejönnie. Most mondta, hogy a tiszteletdíja 100.000. talán ha nem mondja, hogy mennyi nem adok naki annyit, én olyan 80 körül gondoltam, de hát ez van. Az Nst is akarta, hogy menjek Gödöllőre a magánba 5000/alkalom, meg gondolom 2 hetente megvizsgál a végén, az még plusz 11000, azt már egy kicsit soknak tartottam. Megbeszéltem vele, hogy az nst inkább a kórházban intézzük, így mindig pénteken megyek mikor benn van a kórházban és ott meg is vizsgál.De összességében nem bánom, hogy van fogadott orvosom, nekem nagy biztonságot ad, és vele is meg vagyok elégedve Mennyi idős kismama vagy? Ó egy kicsit hosszú lett. Üdv.
2015. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Most kezdtem a 7. hónapot. És őszintén szólva még nem kérdeztünk rá hogy mennyi is lesz a "vége".. Egyébként én is meg vagyok vele elégedve. De szeretnék mindenféle tapasztalatokat hallani róla, Mert oké hogy a terhesgondozáson nincs vele semmi baj, de azért a szülés egy kicsit komolyabb helyzet lesz..!!Köszi a válaszod! További szép babavárást!!:)

2015. febr. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!