Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek igaza van a dokinak?

Szerintetek igaza van a dokinak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem a ti tisztetek ezt megítélni, csak érdekel a véleményetek. :) Most voltak dokinál, megnézte a méhszájamat (eléggé durván, mert még most is fáj) és ezt írta a papíromra: BV:Ci 2000. Azt mondta,hogy csak januárban fog megszületni valószínűleg, egyébként december 30-ra vagyok kiírva, ami ugye január küszöbe :D csak úgy szerettem volna már túl esni rajta. Mit gondoltok?

2014. dec. 22. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak a méhszáj állapotát tekintve nem lehet megmondani, hogy fogsz-e szülni vagy sem.

Én évekkel ezelőtt voltam kismama, egyik csütörtökön 2000-es méhszájértékem volt, rá hétfőre már 1222-es. Vagyis méhszájam 1 ujjnyira elvékonyodott és 2 ujjnyira teljesen kinyíltam. Csak én ekkor még csak 36 hetes terhes voltam. Egyébként a 38. héten szültem.

Szóval pár nap alatt is annyi minden történhet, hogy ezt nem lehet megmondani.

De olyan is van, teljesen nyitva van mondjuk a 34. héttől és mégis kihordja a végéig.

Szóval ez alapján én azt se mondanám, hogy megszülsz még idén, de azt sem, hogy nem.

Mindenesetre kitartást és könnyű szülést!:)

2014. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok. December 31-re vagyok kiirva, de a dokim azt mondta hogy lehet belole januar 5 is. En is nagyon varom de egyfelekeppen orulok is, mivel unnepek alatt elegge "elfuseralt" a korhazakban is az ellatas. :)
2014. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Most azért alaposan "megvizsgált", hogy induljon be, de ha ma nem mész hozzá emiatt vissza, akkor marad a január jó eséllyel. Legalábbis ő tuti szabin lesz. De azért a borítékért még bántott egy kicsit, hátha megkapja még az ünnepek előtt.
2014. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az ünnepek miatt én is örülök neki, bár már a babát is nagyon várjuk. Hát borítékot hiába vár, a kórházba se ismeri senki, ahol szülök majd. sajna választott orvosom nincs, mert fél időbe elköltöztünk, és emiatt váltottam is.
2014. dec. 22. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Hasonló méhszájjal vizsgáltak délben, este tízkor már megint ott voltam elfolyt magzatvízzel. Ez nem releváns adat, lehet, hogy ma szülsz, lehet, hogy két hét múlva.
2014. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en is igy voltam még a kiirt napjan is, a 42. hetre inditottak a szulest...de eppenseggel a mehszaj egy nap alatt is kinyilhat...viszont statisztikailag tobb a tulhordas talan ezert mondta a doki.
2014. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

én dec 25-re vagyok kiírva,nekem 3000 az értékem és nulla a méhtevékenységem :D Nekem is azt mondta a dokim,hogy januárra várom inkább a babát... érdekes,mennyi ideig akarja húzni.

39+4hkm

2014. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggel 10kor 3000 volt a méhszàj. Délután 5kor elfolyt a magzatviz
2014. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az elsővel teljesen zárt volt reggel 8-kor, majd este elfolyt a víz. 9 óra vajúdás után, spontán megszületett a kislányom. Másodiknál ugyan nyitva voltam másfél ujjnyira, de mégsem indult magától, indítani kellett. Szóval ebből tényleg nem lehet megmondani semmit.

Kitartást a végére és könnyű szülést!

2014. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor engem ilyen kedvesen megvizsgalt az orvos, ket oran belul elindult a szules. Erre azert keszulj fel, de ne legyen igazam.
2014. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!