Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, beöntés ellenére ha...

Anyukák, beöntés ellenére ha mégis baleset történik nem ciki apuka előtt, vagy ő észre sem veszi?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, akkor ez lesz a legkisebb problémád, lehet, hogy te sem veszed észre.
2015. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk megtörtént. A szülésznő a legnagyobb természetességgel intézte el. Én sem éreztem akkor cikinek. A férjem szerintem fel sem fogta mi történt.
2015. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Én cikinek éreztem, emiatt meg is bántam az apásszülést.
2015. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha apuka nem egy burgis, akkor valószínűleg tudja kezelni a helyzetet.
2015. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Mi is apás szülést tervezünk, a férjemnek előre szóltam, hogy előfordulhat az ilyen, de azt mondta, ezen aztán végképp ne aggódjak, egyáltalán nem érdekli!
2015. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
én, miután elkezdett csordogálni a magzatvíz, hajnalban volt eme történés, rámjött a szapora. mindent kiadtam amit lehetett, így amikor az orvosom mondta, azért legyen beöntés elkezdtem nevetni, hogy bennem semmi nincs. na ő is nevetett és mondta dehogynincs. hát basszus rengeteg volt, de mi a férjemmel ezt megbeszéltük és mivel ez igy természetes volt, de ennek ellenére nem maradt bent a végére, pedig akart, de kiment. na, mindegy, ha ide kerültök ez a legutolsó probléma lesz ami szóba jöhet, de a beöntés jelentősen csökkenti az egyéb fertőzések lehetőségét is. Amúgy a szülés közben nem volt semmi, és aranyerem sem lett hál istennek, mert mindenki ezzel riogatott:)))) jó, és bátor szülést kívánok, ne izguljatok ilyen apró dolgokon! /utána nehezebb dolgok következnek/
2015. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt beontesem es semmi sem 'jott ki' igy sem, nem volt baleset. De abban a helyzetben ez eszembe sem jutott egyebkent.
2015. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nahát!Apuka is,az orvosok is,mindenki szokott pisilni,kakálni!Szülésnél ez legyen a legkisebb gond,fő,hogy egészséges legyen a gyermek,s az anya!
2015. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek természetes emberi dolgok.

Aki nincs ilyesmire felkészülve az nem menjen oda.

Viszont akivel már annyira bensőséges viszonyba kerültél, hogy gyermeked lett tőle, az erősen valószínűen mindent természetes dologként fog venni és mindent szeretni és elfogadni tud veled együtt, legyen bármi is az ami veled egy ilyen ritka természetes dolog közben történhet. Ezek emberi dolgok Egy normális ember úgy veszi, mint ha ő lenne ott és ő a saját maga élné meg ezeket. Ha normális, akkor közelebb kerültök ettől, hiszen ez a test természetes működése ilyenkor és átél mindent veled együtt.


Mint itt valaki korábban írta, "ha nem egy bugris" akkor nincs ezzel gond. Ha meg igen, akkor már más a kérdés lényege, hogy miért pont tőle kellett.. Szóval akkor már máshol lenne a hangsúly.

2015. febr. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A férjem miatt nem aggódom, ő maximálisan tudja kezelni az ilyen helyzeteket is, különben ahogy írtátok nem ő lenne az apuka:) De magam miatt kérdeztem, hogy én félek attól hogy zavarban leszek, akkor is ha tudom hogy természetes és előfordul. Ott már nyilván nekem sem fog, de most belegondolok és tudom hogy ilyen helyzetben nagyon zavarban lennék, ezért érdekelt hogy utólag hogy kezeli az ember az ilyen helyzetet, illetve hogy ha ő mondjuk a fejemnél áll akkor elvileg gondolom nem lát mindent ami lent történik, a szülésnő meg ahogy írtátok kezeli a helyzetet.

2015. febr. 23. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!