Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán természetes...

Nyíregyházán természetes szülés esetén is kell beöntés?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden természetes szülésnél kell beöntés! Az egy másik dolog, hogy csinálják is mindenkinek. Általában igen, de mégis akadnak kivételek amikor mégsem.
2014. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi számít kivételnek?
2014. nov. 19. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetes szülésnél szokott lenni beöntés, de mondhatsz nemet. Jogod van hozzá.
2014. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pár órát vajúdtam addig nem kaptam beöntést, majd toltak a műtőbe de NEM sürgősségileg, de ekkor sem kaptam beöntést, csak katétert. Császárra készültünk vérnyomás stb. problémák miatt, de azért reggel burokrepesztés, oxi, hogy azért legyen valami "természetes" is a babának és nekem.
2014. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvizem, semmi fájás, burokrepesztés, utána se fájt semmi sem. Majd kaptam valami infúziót, utána oxit, na attól lettek fájásaim, kértem vagyis kaptamgázt. Beöntés, borotválás nem volt. Barátnőm is pont akkor szült, csak neki fájásai voltak, őt előkészítették. Neki volt orvosa, nekem nem. De jobb is volt, hogy nem foglalkoztak velem csak a kitolási szakasznál álltak körbe.
2014. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és nyíregyen szültem 5hete
2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, Nyíregyházán nem kell!

Mindenütt máshol kell, de Nyíregyházán nem kell!

Fogalmazás egyes, ülj le!

2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!