Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győr vagy Mosonmagyaróvár?...

Győr vagy Mosonmagyaróvár? Milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok légyszíves, hogy volt-e fogadott orvosotok/szülésznőtök, vagy ügyeleten szültetek?
2010. febr. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a barátnőm dilemmázott Fehérvár és Győr között. Utóbbi mellett döntött, rosszul. Se orvosa, se szülésznője nem volt. Amikor megvolt a baba, betették a barátnőmet egy szobába, amiről nem mondták meg neki, hogy oda szokták a kék fény alá bevinni a babákat, és hogy ne kapcsolja fel a lámpát. Órák óta abban a fényben volt, ami ugye köztudott, hogy vakulást okozhat. Meg egyáltalán nem voltak segítőkészek és barátságosak. Azóta is bánja. Mosonmagyaróvárról nem tudok nyilatkozni, tudom messze van, de Fehérvár viszi a prímet, én ott szültem.

2010. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Győrben szültem 20 hóanpja és fogok megint 2 hét mulva. Nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt, pedig 39 hetesen költöztem ide, szülni mentem először a kórhába. Mindenki kedves volt és aranyos, segítőkész, semmi problémám nem volt, sőt, kellemesen csalódtam. Ügyeleten szültem, nem votl sem dokim, sem szülésznőm.

Móvárrol jobbakat mondanak, a terhestanácsadás is másképp megy, többmindent "kapnak" a kismamák.

2010. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Győrben szültem 15 és fél hónapja,és ha minden jól megy valamikor pünkösd környékén újra.

Nem volt se szülésznőm,se dokim.Éjjel az ügyeletes rezidenset ébresztettem.Annyi talán,hogy hiányzott a foglalkozás a vajúdás alatt.Nem nagyon foglalkozott velem az éjszakai szülésznő.Viszont műszakváltás utáni nagyon aranyos kedves segítőkész volt.Nem hagytak egyedül a kicsivel sem,és fogjuk rá segítőkészek is voltak.

Állítólag most fogják felújítani.

Óvárról nem tudok mit mondani.

2010. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én Győrben szültem és fogok kb 4 hét múlva, nem volt fogadott dokim sem szülésznőm, de meg voltam elégedve velük. A csecsemős nővérek többsége elég tahó.


Móváron az uncsitesóm szült, ott nincs room-in szolgáltatás, tehát nem lehetsz egész nap a babóddal, sőt ő az első nap nem is foghatta meg egyik picijét sem, csak üvegablakon keresztül látta, pedig sima szülései voltak.

Én császárral szültem de már a műtét után velem lehetett a párom és a kicsim is az örzőben is.

2010. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem sok jót hallottam és az kórház honlapján azt irják hogy még epidurális érzéstelenítést se vállal a doki aki beadná:S Én ha tehetem és aktuális lesz tuti Csornára megyek.
2010. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!