Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama Győr/Mosonmagy...

Van itt kismama Győr/Mosonmagyaróvár környékéről, aki nyár végén fog szülni és szintén nagyon egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés

Én szeptember elejére várom a babámat, jelenleg Csehországban élünk, de ősszel költözünk a Szigetközbe egy kis faluba férjem munkája miatt. Jelenleg alig találkozunk a munkája miatt, 1-2x tud hazajönni egy héten. Egyre nehezebben bírom.


Viszont a költözéstől is félek. Senkit sem ismerek, félek, hogy nagyon elveszett leszek, és ugyanolyan magányos, hiszen a férjem ugyan esténként már velünk lesz, de elvesztem az eddigi barátaimat, munkatársakat.


Ráadásul elég nehezen megnyíló ember vagyok. Most is csak azért szántam el magam írni, mert már nagyon el vagyok keseredve, és itt általában kedves emberekre bukkanok. Bocsánat azért, hogy nem teljesen idevaló a kérdés.


De bárkitől szívesen veszek tanácsot, mit tennétek a helyemben, esetleg ismertek-e jó helyeket ezen a környéken, ahova lehet járni a babával, és esetleg ismerkedni?

Előre is köszönöm!


2010. jún. 1. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

szia.én györ környéki vagyok.

nekem sincs itt a párom, ö külföldön dolgozik.

mi is szeptemberre várjuk a picurt.

melyik faluba költözöl a szigetközben ?

2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hédervárra. Te hol laksz?

Hol fogsz szülni? Szintén első baba?

Ismersz esetleg a környéken valami kismama vagy baba-mama klubbot?

Nem lenne kedved levelezni esetleg?

2010. jún. 3. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.

én Öttevényen lakom. és Győrben fogok szülni szeptember 15-én.

hát klubbot nem ismerek ebben nem tudok segíteni sajna. itthon ülős kismami vagyok.:D

levelezést hogy gondolod ? postai levelezés vagy internet ?

amúgy benne vagyok.:D te se unatkoznál annyira:D

én a nap 24 órájában egyedül vagyok vagyis a pocaklakó lánykámmal...férjem 4 havonta jár haza külföldről. szóval ráérek :D

te mikor szülsz és hol ? te inkább Mosonmagyaróváron szülsz úgy sejtem. vagy tévedek ?

mikor költöztök ?

2010. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és igen "elsö baba". vagyis második terhesség de csak elsö baba.visszatért a kis angyalkánk közénk.
2010. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia,

bocsánat, hogy kicsit sokáig nem jelentkeztem, kicsit sokminden összejött, ha megadod a címed, vagy írsz privát üzenetet szívesen válaszolok.

E-mailezésre gondoltam, szerintem kényelmesebb, mint a klasszikus postai levelezés :)

Még egyszer bocsánat!

2010. jún. 14. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hédervár jó hely! Sok foglalkozás van Óváron,sőt Győrben van baba-mama jóga már 6 hetes kortól. Nekem van hédervári ismerősöm,3 gyerekkel,ő nagyon szeret ott lakni,Pestről költöztek oda. Én 28. hetes kismama vagyok. Én Óváron fogok szülni,családiasabb kórház,csak jókat hallani róla. Én is félnék a változástól,de Héderváron sokat tudsz majd sétálni a picivel,így biztosan szert teszel majd új barátokra. Én is zárkózott típus voltam,de pár éve megpróbáltam nyitni,anélkül nem megy,veszteni valód nincs!
2013. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!