Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Állandóan ennék, idáig ez nem...

Állandóan ennék, idáig ez nem volt jellemző. Ezek szerint ne számítsak szülésre az elkövetkező napokban?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy szülés előtt inkább az étvágytalanság a jellemző, hát én már várom azt az étvágytalanságot, de egyelőre valamiért folyamatosan zabálnék. :) Nálatok hogy volt ez a dolog, mielőtt megindult a szülés? Ettetek, vagy inkább nem volt étvágyatok? :)


38 hetes kismama


2015. febr. 23. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt olvastam ma, hogy a "zabálás" a szülés jele :D

Te is tűkön ülsz már? Más jelek? :)


Szintén 38 hkm

2015. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óóó dejoo egy sorstárs!! 😃 hát bár igazad lenne!! Én már nagyon túl lennék rajta és babáznék! 😃 jóslók vannak minden nap, rengeteget keményedek, 2 hete a méhszáj 2110 volt, most szerdán lesz vizsgálat, hát kíváncsi vagyok, most hogy állunk! 😊 Te hogy vagy, hogy bírod az uccso heteket/napokat? 😃
2015. febr. 23. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hete szintén 2110. Pénteken voltunk nst-n: nem sok jele volt hogy készülödne kifele :)


Néha egykis keményedés, de joslók ritkán ... a fél karom odaadnám érte ha végre történne valami (és vége lenne a gyomorégésnek) :D


1.

2015. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok. Raadásul második napja hihetetlen képtelen rémálmaim vannak a babával meg a szüléssel kapcsolatban, teljesen kivagyok, amikor felébredek... Gondolom a hormonok hülye játéka. :-/ amúgy az nst nekem is tök lapos, pedig egyébként egész álló nap keményedik a pocakom, de amikor reggelente az nst van, akkor nincs egy fia keményedés sem. :)) Te mikorra vagy kiirva? :) én jövőhét vasárnapra. :)
2015. febr. 24. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Jövöhét péntekre :)

De még mindig semmi ...

2015. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ma voltam a dokinál. A méhszáj 1111, a lepény 2-es fokban érett, baba 3189 gramm elméletileg. :) annnnnyira jó lenne a hétvégén már babázni!! :)) Te hogy vagy? :) még mindig semmi?:)
2015. febr. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!