Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik szülésnél mennyire...

Harmadik szülésnél mennyire jellemző a gátmetszés? Első 2nél volt. Orvos dönti el, hogy szükséges e?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én februárban szültem a harmadikat, nem volt gátmetszés szerencsére. Nem is került szóba a szülés alatt, nem is éreztem, hogy szükség lenne rá. Megszületett gátmetszés nélkül és nem történt sérülés nálam sem.

Egy ismerősöm 3. babájánál sem csináltak gátmetszést.

2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok múlik a dokin és a szülésznőn. Főleg az utóbbin. Én eddig 2-t szültem, egyszer sem vágtak, ahol szültem, ott nem divat, pedig nem volt előre megbeszélve.
2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél volt a 3.nál engem sem vágtak.Picit repedtem de nem volt vèszes, nem fájt 6 hét után nyomát sem láttam és nem is éreztem.
2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
E. Februarban szultem az elsot.majdnem negy kg volt.es gatvedelemmel sikerult.a szulesznon mulik..meg h mennyit enged a bor...nekem a kitolasnal vegig olajozta.de mondta h megigerni nem tudja h nem lesz de igyekszik.azota is imaba foglalom a nevet!:-)
2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekem a doki annyit mondott, hogy megpróbálják gátvédelemmel, csak akkor vágnak, ha kell. A szülésznő végig masszirozta nekem is a gátat, az első szülésnél, másodiknál már erre se nagyon volt szükség (eleve épp csak beértünk).

A doki azt mondta az első szülés után, hogy a gátvédelem nem az ő érdeme, hanem a szülésznőnek kell köszönni!

2014. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettőt szültem, egyiknél sem vágtak, pedig ez olyan kórház, ahol mindenkit rutinból vagdosnak, függetlenül attól, hányadik gyerek. Szólni kell a szülőszobán, hogy gátvédelemmel akarsz szülni, meg persze tenni is kell érte, hogy sikerüljön.

Nálam a doki már vágott volna, de a szülésznő mondta hogy nem kell.

2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy gátvédelemmel, akkor inkább vágjanak, mint kísérletezzenek. A gátrepedés rosszabb, mint a vágás.
2014. júl. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!