Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pénteken kellett volna szülnöm...

Pénteken kellett volna szülnöm de még mindig semmi. Amire a doki mondta, hogy be kell feküdnöm arra ha nem indul meg akkor aznap meg is indítja? és milyen az indítás? Mit kapok? Mit érzek? Csütörtökön kell befeküdnöm

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem indult meg és fájásom sem volt. Én kaptam oxitocint, hogy legalább fájásom legyen. De semmi. Aztán kaptam méhszáj érlelő zselét, hogy táguljak, de ez sem jött be. Császáros lettem. Szerintem a dokid burokrepesztésre gondolt. Nekem ilyen nem volt, de én úgy olvastam, hogy az fáj. Ha ezt megcsinálják, nincs visszaút, szülni fogsz. Ne aggódj, a dokid pontosan tudja, hogy mit miért csinál.
2008. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a burokrepesztés nekem nem fájt. utána kaptam oxitocin injekciót és jöttek a fájások. ennyi. olyan ez a burokrepesztés, hogy a doki fog egy ollót, benyúl a doki és burkot repeszt. olyan volt mint egy ált. nőgyógy vizsgálat. nekem nem fájt.

sok sikert és szép szülést.

2008. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is később szültem. Nekem is mondta a dokim, hogy be kell feküdjek, és beindítják a szülést. De végül nem volt rá szükség, (2 nappal a kiiírt időpont után mentem,) mert magától beindult a szülés. Pedig aznap mikor szülnöm kellett volna az ügyeletes orvos még azt is feltételezte, hogy elszámoltak, annyira semmi jele nem volt, hogy az utolsó napon vagyok.

Csütörtök még messze van addig simán meg is szülhetsz, közben beszéld meg a babáddal, hogy ideje lenne kibújni.

A burokrepesztés nem fáj. Én semmit nem éreztem, csak egy pici pukkanást hallottam, és ennyi.

2008. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalam zselevel inditotta meg a szulest es az nem jott meg semmi nem volt fajasom se volt aztan a burok repesztes az bejott egybol 4-5 perces fajasaim voltak es a burok repesztes az nem faj!!
2008. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!