Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt mennyire hagynak...

Szülés alatt mennyire hagynak egyedül vajúdni? Tehát, hogy nincs ott se szülésnő, se orvos, vagy végig ott lesznek jelen az első perctől az utolsóig? Nem fizetek senkinek sem bármilyen kedvesek!

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

fizetett orvosom volt, a szülésznő nem volt fizetve..a szülésznő 10 percnél tovább nem hagyott egyedül...a dokim is járkált be 20 percenként...

valószínűleg a köztes időkben a többi beteghez járkáltak be (6-an vajjúdtunk egyszerre). Szerintem nem oszt nem szoroz fizetsz e ezen a téren, mert nyilván azt hiszik, hogy majd utána fogsz fizetni, ezért bejárkálnak.

2015. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát hinni bármit hihetnek......

Tehát bejárkálnak

2015. febr. 25. 09:56
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
nálam megvárták a 2 perces fájásokat, beöntés, utána 7 óra vajúdásnál végig egyedül voltam(szülőágyon kellett feküdni)amikor feladtam az életem a fájdalomban és már olyan volt, mintha aludnék, csak akkor jöttek, hogy csússzon lentebb, szülünk.(habár közben jötek aláíratni ezt-azt asszisztensek)sztk-s alapon volt
2015. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
ha fizetsz, akkor sincsenek ott minden másodpercben.
2015. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
nekem fogadott szülésznőm volt. szerintem csak én voltam bent neki. szinte végig mellettem volt. mikor jobban voltam még akkor beszélgettünk, amikor jött a húzósabb rész, akkor is figyelte a monitorokat, a baba szívhangját, az infúziót, segített ott helyben pisilni...stb. tehát velem végig ott volt.
2015. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem fogadott orvosom volt, szülésznőt nem fogadtam!

A szülésznő olyan 15-20 percenként nézett rán/ránk.

Az orvosom hát.. Én 3kor mentem be (hajnal) és a dokit csak fél 1kor láttam elöször mert éppen rendelt a magánrendelőjében.....:/ És 14:05kor meg már megvolt a lányom. De abban a másfél órában sem volt ott velünk minden percben.

2015. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
fogadott orvosom volt, kinnt volt a vajúdás alatt a folyóson a szülőszoba előtt. 1-2x jtt be a kitolásig. szülésznő 2 volt éppen,ők azért sűrűn bejöttek az nst-re meg az infuzióra ráznézni
2015. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Reggel 6tól délig voltam a szülőszobában, a szülésznő többször bejött de sose maradt csak megnézett,megnézte az nst-t, orvos kb 3szor volt bent kb 1perce amíg megvizsgált!
2015. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
éjfélkor kerultem korházba és másnap este 9 kor szuletett meg a kisfiam. kb. 2 oránként néztek rám, vagy amikor hivtam oket. orvost szulésnél se láttam, akkor vannak szulés alatt orvosok, ha komplikácio lép fel. egyébként egy szulészno és egy novér volt bent szuléskor.
2015. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem orvosom volt, szülésnőt akkoriban még nem volt szokás fogadni... nagyon fájt a derekam, ezért megengedték, hogy ne feküdjek, a szülésznővel kötögettünk a nővérszobában, az orvos meg a férjemmel valami autóversenyt nézett a vajúdás alatt :)

Nagyon normálisak voltak, semmi rossz emlékem nincs. Már megszültem, amikor egy sokadikat szülő roma nőt hoztak, vele pont olyan kedves volt a szülésznő, nem hagyta magára, a nő el is sírta magát, hogy ez a negyedik szülése, de most először veszik emberszámba.

2015. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!