Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem akarok jelen pillanatban senkit, és megvagyok jól egyedül, vagy alapból így kéne ilyen korban legyen?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, eddig 2 kapcsolatom volt (szexeltem is már), kb. 1 hónapja lett vége a 2.-nak, de nem érzem magam rosszul, sőt, örülök, hogy egyedül vagyok jelenleg. Eléggé kapcsolat-és társaság függő voltam/vagyok, előbbi már nem. Létezhet ilyen?

2014. márc. 10. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik és te valami földönkívüli létforma lehetsz akkor. Vagy igazából nem is értem most mire vagy kíváncsi.
2014. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ha ha...Arra, hogy ez normális, vagy hogy rohannom kéne a következő csaj után?
2014. márc. 10. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
így kellene legyen, még nem vagy erre érett
2014. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!