Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórház szülészet?...

Margit kórház szülészet? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg voltam elégedve mindennel.

Mire vagy konkrétan kíváncsi?

2015. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mennyire felszerelt?

Veled maradhat a baba utána?

Kinél szültel?

Én Sárvári Janosnal fogok.

Őt esetleg ismered?


Köszi

2015. febr. 26. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen meg voltam elégedve :) Második babót is ott szeretném szülni. Jó élmény,jó emlék:)

Sárvári-t nem ismerem. Illetve tudom,hogy ki,de én nem hozzá jártam,alapjáraton jó orvos és kedves.

Én Dr. Sávai-nál szültem.

Megszületik a babád és veled/veletek lehet szülés után 2 órát a megfigyelés idején. Nekünk ez 3 óra volt.

Aztán elviszik. Te meg mész a szobába. Ott én megkaptam, olyan este 8fele és 11 re vissza kellett vinnem éjjelre a csecsemősökhöz. De másnap már végig velem volt. 3 napot voltunk kórházba. a 4-dik nap jöhettünk haza. Annyi hogy reggeli vizitkor és esti fürdetéskor kell bevinned,de aztán már hozhatod is ki a kicsit. :) Remélem tudtam segíteni. :)

Jó babázást.

2015. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ott szültem, teljesen meg voltam elégedve. Császárom volt, utána 2 órát megfigyelésen voltam, apával-babával. Délbe volt a műtét, este 7 körül fel kellett állni, segített a nővér letusolni, én kértem, hogy szedje ki a katétert és a branült, hasamba nem kaptam csövet.

Este betolták a fiamat egy órára, de másnap reggeltől volt velem. Második este is egy kicsit tovább benthagytam, hogy tudjak aludni, de onnantól végig velem volt, csak a kötelezőkre (reggel-este pár óra) volt bent.

Egyágyasban voltam, volt mikró, hűtő, saját fürdő, bejöhettek látogatni. Kaja szörnyű (szerintem). Mérleg a folyosón van.

Nekem Magyar Attila volt a dokim, már a terhesség előtt is hozzá jártam, meg azóta is.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

2015. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:-)
2015. febr. 27. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!