Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléstörténetek, vagy...

Vicces szüléstörténetek, vagy gyors szüléseitekről mesélnétek?

Figyelt kérdés

#baba #kórház #orvos #kismama #szülészet #extrém #szülőszoba #villám gyors #szülés történetek
2015. febr. 16. 13:32
1 2
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Az én szülésemben az volt a vicces, hogy 2 héttel előtte megmondtam, hogy mikor fogok szülni és milyen gyorsan.

Senki nem hitt nekem még aznap reggel sem.

Aznap bementem a szülőszobára és beavatkozás nélkül 2,5 óra alatt meglett a lányom. Még a doki szája is tátva maradt.

2015. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nincs azzal semmi baj, ha régebben is kirták ezt a kérdést, évről évre születnek újabb gyerekek.

Az enyém utólag vicces, akkor horror.

Elhúzódó, indított szülés, türelmetlen anyuka, az orvos órákra faképnél hagyott, aztán olyan gyorsan beindultak az események, küldtem a páromat, hogy szóljon már valakinek, hát kerített gyorsan egy éppen arra járó szülésznőt, mert az én orvosom és szülésznőm éppen sehol.

A szülésznő bejött megvizsgált, kérte, hogy tartsam vissza, de nem tudtam, kiabált a folyosóra, hogy jöjjön már valaki, de ehelyett a baba jött kifele, a kezébe pottyant úgy, hogy a rengeteg magzatvíz a szülésznő arcába csapódott, tetőtől talpig vizes lett. Bejött még két szülésznő segíteni, nevettek, hogy összekakálta őket a baba. Végül az ügyeletes orvos jött be befelyezni, mert az én orvosom eltűnt, amikor kihúzta a méhlepényt, az ő arcába is csapódott még némi vér és magzatvíz, meg a fehér falra. A végén az orvos meg a szülésznő mehettek megfürödni, átöltözni, a takarítónő mikor bejött, ránézett a falra, mi volt itt, horrorfilmforgatás?

2015. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm ismerős szülésznőnél szült, nagyon jóban vannak. Fájások közben azt kiabálta a barátnőm : "Úúútálok szülni! Naaagyon utálok!" Mire a szülésznő: "Drágám! Akkor minek jöttél már harmadszor? :))
2015. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem, egyszer már leírtam valamelyik kérdéshez, de biztos nem te kérdezted.


Az enyém azért volt "vicces", mert én csak CTG-re mentem reggel, utána dolgozni mentem volna vissza a munakhelyemre és ugyan a ctg nem mutatott semmi extrát, de az orvosom megvizsgált utána, majd odahívott még egy szülésznőt, meg még valakit, hogy nézze meg, ugye ő is 4 ujjnyinak érzi a méhszájat.

Nekem semmi szülésre utaló tünetem nem volt, folyamatosan görcsölgettem a 20. héttől, de ennyi.

Azt mondta, innen én sehova nem megyek már, irány a szülőszoba és délutánra meg lesz a baba. Hát, még az adminisztrációk, a vizsgálatok, a beöntés, tusolás, kipakolás, szülőszoba elfoglalása stb. után délre kerültem fel az ágyra és 5 percen belül burkot repesztettek, utána mondogatták, hogy nem lesz kicsi gyerek, pihenjek még kicsit, ne nyomjak.

Fél 2-kor, 1,5 óra múlva, hogy a szülőágyra felfeküdtem, megszületett a fiam természetesen. 5kg+ és 62cm volt a 38. héten. Teljesen komplikációmentes terhesség volt, nem volt magas a cukor sem, nem volt semmi extrém, csak a szülés napja és a fiam így együtt.


Felhívtam a főnökömet, hogy ne várjon, most egy ideig nem megyek dolgozni, aztán viszahozták a gyereket és kb. utána fogtam fel, hogy mi történt az előző pár órában és van egy hatalmas újszülött a kezemben.

2015. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Egyik dela afrikai vajudo no ugy kiabalt osszeszalad az osztaly

Istenem ez nem feher embernek valo dolog

istenem megdoglok vagjatok ki belolem a szornyet segitseeeg

Aztan a nagy kiabalosk kozben kinyomott egy fajassal egy 4 kg gyereket alig tudtam elkapni.

Utana nem gyozott bocsanatot kerni amiert ilyen hangos volt.

A gyerekagyon sorba kirohogte mindenki

2015. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kitolási szakasz volt vicces, nagyjából maximum fél óra volt. A dokim mindig azt mondta, na már csak egy, és meglesz, na még egy és meglesz. Az utólsó tolófájás előtt beszóltam neki: Az előbb is ezt mondta, mennyi még, a következőnél meglesz már? És erre felsírt, észre sem vettem már, hogy nyomok. A doki meg mondta, hogy mondtam, hogy a következőnél meglesz. :) De egyébként egyik ismerősöm szülésznő, és már gyűjteménye van, hogy milyen vissesek tudnak lenni egyes nők. Néhányan meg nagyon koncentrálnak.
2015. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nekem közel 24 órája elfolyt a magzatvizem, végül oxi folyamatos adása mellet is csak 2 ujjnyi tágulás, úgyhogy császár. Kb. vágás után 5 perccel röhögést hallok a dokik felől, nem értettem mi olyan vicces. Hát az én drága pici fiam annyira nem akart még császáttal sem megszületni, hogy kiemelés közben kézzel rámarkolt egy orvosi fogóra és nem akarta elengedni:-) Ahelyett, hogy ordított volna vagy vmi hasonló:-)
2015. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Az anyukámnak elfolyt a magzatvíz, szüleim elindultak gyalog a szülőotthonba, (elég lazák) és pár méter után közölte hogy ő nem bír tovább menni. arra jött egy ismerős, felvette kocsival, 5 perc mulva meg is voltam :D

én amikor már bent voltam a korházba, akkor mondták hogy még nyugodjak meg van időm. nem volt a doki meg senki. elmentem a wcbe, és éreztem hogy megindult a szülés, már nagyon ki akart jönni.. szóltam hogy jöjjenek mert baj van, azt hitték hogy csak eltúlzom, odajött egy nővér és mondta hogy már jön is, látta a kis buksijának a tetejét, és szólt hogy jöjjenek, de nem is volt ott a doki, szóval nem kicsit izgultam mi lesz most velem, de hamar meg lett a pici minden gond nélkül :)

2015. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik szülés volt 3 órás. Már bent feküdtem a kórházba túlhordás miatt, délelőtt 10kor kötötték be az oxit. Már 10 perc mulva éreztem a hatását. Egyre erősödtek a fájások, viszont nem éreztem olyan huuu de erősnek, mint az előzőknél. Azt hittem még messze van a kitolás. Hát tévedtem. 13:12kor éreztem az első tolót. 3 nyomásra kint volt a fiam és mivel harmadik spontán szülésem volt így nem vágtak. 13:15kor szültem meg :)
2015. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!