Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz vagy...

Ha elfolyik a magzatvíz vagy beindulnak a fájások, miért rohan még mindenki zuhanyozni, mielőtt elindul a kórházba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Én azért tusoltam mindhárom szülés előtt, mert úgy illik orvoshoz menni. Amikor nem voltam terhes, akkoris úgy megyek orvoshoz, hogy előtte tusolok. Mindhárom szülés fájásokkal kezdődött. Te nem szoktál tusolni melőtt orvoshoz mész?
2015. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert orvos előtt illik tisztálkodni, ki tudja mikor tud tusolni legközelebb, és tiszta alvázzal mégiscsak jobb az ember komfortérzete, még akkor is, ha mire odaér már közel sem tiszta.
2015. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
mert egyik sem jelenti azt, hogy 15 percen belül megszülsz. ez csak a filmekben van (kivéve pár szerencsést aki valóban rakétaként szül). Hát miért ne tisztálkodnál meg előtte? utána már nem lesz olyan kellemes..
2015. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt orvos előtt mindig zuhanyzok, másrészt jól esett, harmadrészt borotválkoztam is, azt szárazon nehéz, ezenfelül a magzatvizet is le akartam mosni, mert engem zavart, hogy rám száradt, meg időm is volt, nem hajtott a tatár, miért ne szedtem volna rendbe magam.
2015. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem nem folyt el a magzatvíz csak burokrepesztés után. De mikor otthon el kezdődtek a fájások,akkor én is elmentem zuhanyozni,borotválkozni. Sztem ez egy alap higiénia. Természetesen ha az embernek van ideje rá. Nekem volt, bőven volt:)
2015. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én alapból szoktam zuhanyozni, de nem mindig otthonról megyek az orvoshoz, nincs mindig lehetőségem, hogy 10 perccel előtte fürödjek. Ettől függetlenül nem értem, minek ez, mert az ember néhány óra alatt nem lesz büdös, ha meg jön belőlem a magzatvíz, olyan mindegy, hogy zuhanyozom-e.
2015. márc. 1. 20:51
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

Én még hajat is akartam mosni, amiről a párom lebeszélt, szerencsére, mert így is 5 perces fájásokkal érkeztünk a kórházba. Anélkül ki se lépek a házból, ha nincs beszárítva a hajam felkelés után. Sajnálom, ez a mániám.:)

Tiszta fehérneműt, ruhát sem tudok úgy felvenni, hogy közvetlen előtte ne mosakodjak, zuhanyozzak le.

Egyébként ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók, komfortérzet, igény, illem. Én pl. ha munkahelyről mentem a nőgyógyászhoz, mindig volt nálam nedves törlőkendő és vizsgálat előtt elmentem a mosdóba áttörölni magam.

2015. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
Ugye te még nem fogsz gyereket vállalni?
2015. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Miért, mi a gondod velem?


Itt mindenki azt mondja, hogy ez alap. Igen, nekem az, nem kell külön rohannom miatta.

2015. márc. 1. 21:22
 10/30 Julie S ***** válasza:
Na, en nem zuhanyoztam, mert fel oraval a zuhanyzas, hajmosas, fogmosas utan folyt el a magzatvizem.
2015. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!