Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tudatosan ügyeletes...

Aki tudatosan ügyeletes orvosnál szült, nem viselkedtek másképp veletek?

Figyelt kérdés
Vagy akár már a terhesgondozás alatt ért valami hátrány? Csak olyanok válasza érdekel, akik sehol, senkinek nem adtak egy fillért sem.
2015. márc. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy viselkedtek volna ha fizettem volna... :)) 3x szültem, soha nem pénzeltem senkit. Elégedett vagyok.
2015. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, de egy gyakorló orvos volt, aki néha összefüggéstelenül beszélt..

legközelebb tuti fogadok fel szülészt, most is csak azért nem volt mert nem vállalt akihez akartam menni

2015. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás alatt soha le se sz*rtak, de nem zavart mivel egészséges voltam.

Szüléskor kifejezetten jó volt, hogy békén hagytak.

Szép szülésem volt így is.

2015. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két barátnőm is ügyeletesnél szült. Az egyikre nagyon figyeltek, kedves volt a doki, a másikat le sem tojta az ügyeletes.
2015. márc. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem babusgattak, de nem is vártam el. Elvégezték a dolgukat, mind az orvos, mind a szülésznők és ennyi. Illetve az egyik volt kicsit bunkó. Hirtelen indult a szülésem,elfolyt a víz és már nem volt időm megborotválkozni odalenn teljesen és ezt szóvá tette, mintha én valami igénytelen nőszemély lennék. Legközelebb már inkább megcsinálom. De amúgy ott és akkor tettem a szavaira.
2015. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy nappal hamarabb be kellett feküdjek, rögtön a szülészetre, mert kaptam méhszájérlelőt, aztán aznap nem indult meg a szülés csak másnap este. Az első napi ügyeletesek is maximálisan ott voltak mellettem, ennél többet semennyi pénzért nem kívánhattam volna. Másnap mikor szültem, egy rezidens orvosnál szültem, akit biztos, hogy felfogadok a második babánál. Tökéletesen figyelmes volt, mindent elmondott, segített, rögtön jött ki a műtőből, mikor szóltam, hogy sztem mostmár szülünk. :) (Csak asszisztált) A szülésznő is egy álom volt, őt is tuti felkérjük második babánál. Szülés után a zuhanyzóba elkísért, segített lefürödni, a megfigyelőbe pirítóssal és teával várt. Hozzáteszem a szobatársam fogadott orvosa és szülésznője feleannyit nem foglalkozott velük, mint az enyémek velem. A gyerekágyas osztályon másnap ébredés után is az én dokim volt az első aki bejött, illetve hazamenetel napján se dolgozott, de reggel bejött, hogy aznap haza tudjunk menni és ne kelljen még egy napot várni. Szóval egy percig nem bántam, hogy nem volt fogadott orvosom. (Szeged)
2015. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A körülugrálást én sem akarnám, sőt, attól lenne herótom. Persze legtöbben biztos emiatt fizetnek, de ezek szerint a szakszerű ellátás megvan, csak maximum nem nyalják ki a szülő nő popóját 24 órában. :)

2015. márc. 5. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, én fizettem, mégsem ugráltak körül, sőt...! Nagyon ki voltam utólag akadva. Szakmailag biztosítva volt minden, de emberileg nagy nulla...
2015. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!