Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kell/szokták/lehet...

Hogy kell/szokták/lehet átadni, az ügyeletes szülésznőnek a hálapénz még a szülés előtt? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Még soha nem adtam "zsebpénz",nem tudom ezt hogy is szokták.


4 éve szültem doki és szülésznő nélkül,nem is foglalkozott velem senki.

Most szeretnék az ügyeletes szülésznőnek pénzt adni, hogy foglalkozzon velem legalább egy kicsit; segítsen ha gondom van. Hogyan csináljam?


36 hetes kismama



2014. júl. 10. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor fogadj szülésznőt és beszéljétek meg hogy mennyiért vállalja. Az ügyeletesnek nem adnék semmit, meg előre sem, mert mi van ha elrakja és le sem szar utána?
2014. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet itt csak szülésznőt fogadni,dokival lehet csak.
2014. júl. 10. 13:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom a sok pénzéhes nőgyógyász találta ki.... Meg van róluk a véleményem. Előre akkor sem adnék.
2014. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
soha nem hallottam még ilyet, hogy ügyeletesnek szülés előtt adnának pénzt. Neki így is, úgy is mással is kell foglalkoznia, ha meg nem törődik veled, ha bajod van, olyan is lesz.
2014. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak szülés után adnék. Beszélj vele, hogy szeretnéd felkérni a szüléshez szülésznőnek, aztán dönts majd, hogy adsz-e!
2014. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha apás szülés lesz, akkor apuka menjen oda az ügyeletes szülésznőhöz és mondja meg, hogy "nem lenne hálátlan", ha kicsit jobban oda figyelne rátok. :) Aztán ha tényleg elégedettek lesztek vele, akkor adtok neki pénzt.

Az én párom is így csinálta, és nagyon kedves és segítőkész volt a szülésznőm. (Bár szerintem ő alapból az lett volna. :) )

2014. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek,nagyon jó ötlet.. lehet mi is ezt fogjuk csinálni :)

16hkm

2014. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem apás szülés lesz.
2014. júl. 17. 08:17
 9/14 anonim ***** válasza:

"4 éve szültem doki és szülésznő nélkül,nem is foglalkozott velem senki."

Akkor ki volt ott veled?  

2014. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szültem, ügyeletes dokinál és szülésznőnél. Végig ott voltak velem, segítettek, biztattak, fantasztikusak voltak. Utána kaptak pénzt, de előre eszembe sem jutott adni.
2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!