Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben mi van rajtunk?

Szülés közben mi van rajtunk?

Figyelt kérdés
Úgyértem adnak ott egy hálóinget vagy kell vinni, vagy esetleg mezteleül kell lenni? Én nagyon remélem, hogy kell kell majd pucéron lenni, nagyon kényelmetleül érezném magam.
2015. márc. 5. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Én kaptam kórházi hálóinget.

Amúgy teljesen mindegy, ott a szülőágyon valahogy nem is foglalkoztatott, hogy van-e rajtam valami, volt más gondom. :)

2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Kórházfüggő, hogy adnak-e, vagy neked kell vinni, Bp. Szent Imrében vinni kellett, egy kis pántos pamutruha volt rajtam, amit nyáron itthon hordok, csak a fürdőkádban vajúdáshoz vettem le, előtte-utána abban voltam, szoptatáshoz felhúztuk mikor meglett a baba.
2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Saját hálóingben szültem. Persze bugyi nem volt rajtam hisz tök felesleges lett volna. Állandóan jött vizsgálni a szülésznő:) Én ís úgy gondoltam mint te,de ott és akkor igazából lexartam volna:D Amikor a baba már kint volt,elvitték lemérni és egyebek és hozták vissza már tettem is cicire,pedig épp még molyoltak odalent:) Nem nagyon izgatott,hogy ki látja a cicim és ki nem :) Akkor már nem ez számít :)
2015. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Nekem az orvosom azt mondta, a szülőszobára kapok majd kórházit, hogy ne a szép hálóruhám legyen "nyakig véres" (szerinte vicces volt)

Ehhez képest, amikro bepakoltam a szülőszobába, a szülésznő azzal kezdte, hogy nyugodtan tusoljak le és öltözzek át a hozott ruhámba, amiben feküdni fogok utána. Így is lett, a sajátomban szültem és egy csepp vér sem került rá :)

2015. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Kórházi hálóinget kaptam.
2015. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindháromszor a saját hálóingemben.
2015. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Szt. Imrében szültem, sima utcai ruhában mentem be.

Farmert, fehérneműt lekapták, a pólómat meg feltűrték bordaívig.

A gyermekágyas részlegen öltöztem át utána pizsamagatyába meg pólóba.


Mivel problémás szülés volt amúgy is mészárszék lett az egész, pont az öltözetem érdekelt legkevésbé. Napokig tisztálkodni se tudtam, mindegy volt, hogy miben van görényszagom :)

2015. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Kórházi hálóingben szültem, de lehetett volna sajátban is. (Szeged)
2015. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Saját óriási trikómban vajúdtam, de zavart, így meztelenül vajúdtam, szültem. Zavart volna, ha bármi van rajtam.
2015. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Saját hálóingben. Én is nagyon kényelmetlenül éreztem volna magam meztelenül...
2015. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!