Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi fájhatott császármetszés...

Mi fájhatott császármetszés közben?

Figyelt kérdés

Màr nem most volt a csàszàrom, jó pàr ève, de azóta se tudom elfelejteni miutàn kiszedtèk a kislànyom, elvittèk ès raktak rendbe engem, valami hirtelen fellèpő fàjdalom jött a hasamba, olyan volt mintha tèptek volna belülről kifelè, nagyon meg is ijedtem ettől, nem is rèszletezem nagyot ordìtottam....ezutàn nxugtatot is adtak, mert rögtön utàna mègegyszer ezt èreztem. Semmi màs bajom nem volt a csàszàrral, az utàna következő nehèzkes làbadozàsra se emlèkszem kellemetlenül,na de műtèt közben ez....

Bevallom szeretnènk lassan kis tesót, de ez miatt hatalmas fèlelem van bennem, ha màr rà gondolok hogy 9. hónap vègèn szülès, gyomorgörcsöm lesz. Jàrt valaki màs is igy? Mit csinàlhatott a doki, hogy ezt èreztem, tènyleg szörnyű, ijesztő èrzès volt, alapvetően magas a fàjdalom küszöböm. Dokit akkor hiàba kèrdeztem, kitèrtek a vàlasz alól, aztàn persze kislànyom feledtette velem ezt a dolgot, nem kèrdezgettem tovàbb.



#fájdalom #Csàszàrmetszès
2015. jan. 12. 23:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Biztos valami nem normàlis dolog törtènhetett, nem akarok a kèrdèsemmel senki kismamàt megijeszteni, biztos a doki csinàlt valamit, ilyet nem olvastam mèg màshol. Ez mèg lemaradt!
2015. jan. 12. 23:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jó az érzéstelenítés.

Nem teljesen jó helyre kaptad..Az altató orvos hibája.

2015. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kezdett kimenni az érzéstelenítő.
2015. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem az érzéstelenítő volt az oka!Az nem megy ki ilyen hamar!Nekem kb 4-6 óra volt mire nagyjából kezdtem érezni a testem!Nekem is volt fájdalmam császár közben!Nekem borzalmas módon fájt a gyomrom,de konkrétan halál félelmem volt!Szóltam hogy fájdalmaim vannak,iszonyatosan szúrt a gyomrom,és közben egy olyan érzés jött rám mintha valaki rá ült volna a mellkasomra!Kaptam rá gyógyszert,de nem igazán hatott!
2015. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem èn se, hogy èrzèstelenítő lett volna, mert rà 3-4 óràra èn se èreztem a làbaim, aztàn az is lehet mikor fàjt a műtőbe, beadtak gyors mèg egy adaggal....ràm is hatalmas pànik jött ettől, a dolog hogy ott fekszem szètnyitva, ès èrzem amit csinàlnak, tudtam hogy nem lehet normàlis, az embernek egyből horrorfilmszerű dolgok jutnak eszèbe..nem tudom semmihrz hasonlitani, mintha elevenen nyúztak volna belülről...ez jut eszembe mai napig. Utolsó vàlaszoló, nem ugyan azt èreztük ugyan, de megèrtem a halàlfèlelmet, nagy vàgàst okozott ez a rossz èlmèny bennem, konkrètan pànik jön ràm ha arra gondolok, hogy szeretnènk kisbabàt ismèt, na de szülnöm kell...
2015. jan. 14. 08:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítőt nem teljesen jó helyre kaptad(ott fél centik is számítanak)

Természetesen nem éreztél mindent,pl.a lábaidat sem sokáig,hiszen azért nagy adagban kaptad,de sajnos ez ettől van.

Pl.Ugyanezt láttam valamelyik nap a Hadas Krisztina féle Jön a baba..sorozatban..

2015. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor azért hallgattak mélyen, mikor kérdeztem mi történt....nyugtassatok meg hogy ritka az ilyen, hogy rosszul adják be, és ezt csak szerencsétlenül kifogtam. Aranyoska volt az aneszteziológus, de olyan fiatal, ez mondjuk nem jelent persze semmit, de lehet nem volt még olyan tapasztalt, azért köszönöm neki, jól "elszúrta" a szüléshez való hozzáállásomat is...
2015. jan. 14. 14:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Hadas Kriszta féle riportot meg köszönöm, megnézem mindenképp, kíváncsi vagyok
2015. jan. 14. 14:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem vertem volna ki a hisztit, vagy nem ugrottam volna neki az altatóorvosnak, ha megmondják elrontotta, de jó lett volna, ha megmondják, mert most nem rettegnék újra szülni
2015. jan. 14. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan ez gondolj csak bele,mint a fogorvosnál.

Ha nem teljesen jó helyre adjahagyja az injekciót,akkor fájdalmasan,kellemetlenül lehet érezni,hogy ott mit csinálnak,matatnak.

Persze attól még nem ordítóan fájdalmasan,és el van zsibbadva a fél arcod,de azért az nem olyan.

2015. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!