Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október elejéig szeretnék...

Október elejéig szeretnék dolgozni, jobban járok ha akkor kiiratom magam táppénzre vagy inkább szülési szabit vegyek ki?

Figyelt kérdés
November közepén fogok szülni.
2008. aug. 25. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szülési szabira menj mert a táppénz leronthatja a gyesedet!! Kérdezz meg egy könyvelöt is.Én november 12-re vagyok kiirva és én is október közepén megyek szülési szabira! Ha akarsz irj privit! Szivesen beszélgetnék...28 hetes kismama
2008. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! viszont, a szülési szabit ráérsz elkezdeni a szülés napján is, és akkor onnantól fél év. és csak utána jön az alacsonyabb gyed. Én szülésig táppénzen leszek, utána fél év tgyás, hiszen így tovább kapok magasabb összeget.
2008. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is először táppénz, de ha maradt szabid, a legjobb, ha azt kiveszed először egybe. az én könyvelőm azt mondta, hogy a gyesbe a táppénzes időszak nem számít bele.
2008. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is érdemesebb a szabikat kivenni, utána táppénz, és a szülés napjától kivenni a szülési szabadságot! Én is így fogom csinálni, december végére vagyok kiírva.

Izgalmas utolsó hónapokat! Jó egészséget!

2008. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A szabi elfogyasztásával nincs gondom, mert már csak 3 napom van.:)

Akkor az lesz hogy október elejétől elmegyek táppénzre, a szülés után pedig a szülési szabit veszem majd igénybe!

További szép napot Mindenkinek és boldog babavárást!;)

2008. aug. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!