Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akit császározt...

Van itt olyan, akit császároztak, de azután x nappal nem kezdték el nála a véralvadásgátló szurik adását?

Figyelt kérdés

Mármint utolsó előtti nap (mikor hazamentek volna) nem adták be az első adagot, mutatták meg, hogy hogyan kell csinálni?

Valamint nem kapott se receptet se tájékoztatást arról, hogy ezt kapnia kellene?


Mitől függ az, hogy valaki kap, valaki meg nem?

Nekem két császárom volt és egyszer sem kaptam. Utolsó 14 hónapja. Későbbiekben lehet ebből problémám?


2015. márc. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Későbbiekben már nem lehet bajod, azt már szerencsésen megúsztad.


Trombózisod lehetett volna a műtét után. 1) Maga a műtét miatt, 2) a hosszú ágynyugalom miatt.


Nem tudom, hogy miért nem adtak neked. Itt protokoll, hogy mindenki kap, aki császáros.


Én ha sima szülésem lesz, akkor is kapni fogom, mert már eleve most a terhesség alatt is szúrnom kell magam öröklött trombózishajlam miatt.

2015. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem itthonra nem írtak fel egyáltalán, viszont 5 napig, amíg kórházban voltam a császárral, addig minden nap kaptam, asszem kettőt.
2015. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a kórházban töltött 3 nap alatt kaptam, itthon már nem kellett szúrni. Hogy min múlik, nem tudom, de tőlem vettek a kórházban vért, lehet annak az eredménye alapján döntenek, de ez csak tipp.

Ennyi idő után semmi problémád nem lesz belőle.

2015. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ahol mindenkinek adnak, van ahol csak azoknak akik rizikócsoportba tartoznak (pl. túlsúly, visszér...).

Aki kap, az rögtön a műtétet követő naptól. Az szintén egyéni mérlegelés kérdése hogy hány db-ot összesen.

2015. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!