Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja szültem császármetsz...

4 hónapja szültem császármetszéssel. Normális ez a vérzés? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4honapja szultem csaszarral es 6 hetes kontrollig hol kevesebb hol tobb veresem volt.. aztan a 6 hetes kontrollra mikor mentem mar nem vereztem..

De azota mar megjott 2x a havi bajom ami normalisan volt meg..

Azutan mostanaban elkezdtem edzeni tornazni es elkedtem szedni (amikor edzeni megyek csak akkor veszem be ) egy zsiregezo kapszulat.. sajnos nem tudok szoptatni mert nincs tejem.. ezert is gondotlam h ra segitek egy kis zsir egetovel h jobban menjen az edzes...

Meg volt egy kis "baleset" kiszakadt a gumi eggyutlet alatt a parommal (multhet szombaton) aztan vasarnap jott meg de ugy voltam vele hogy hetfon be megyek gyogyszert iratni 72 orasat.. be is vettem.. de olvastam h az erositheti is a verzest meg el is mulhat tole.. hat egy kicsit meg vagyok ilyedve h mar ma 1 hete h verzek.. de eleg rendesen...

Olvasgattam neten h ez normalis csaszar utan.. mert tisztulunk... de nemtudom.. ha jovoheten is fogok verezni akkor megyek nogyogyaszhoz..


Sztetek??

Legyszi segitseget h volt e mar vki igy.. megkell e ilyednem?? :(


Koszi elore is!!


2015. márc. 8. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A szülés után 4 hónappal már biztos nem azért vérzel mert tisztulsz, az a szülés utáni 6-8 hétre vonatkozik.

Mivel az esemény utáni tabletta hormontartalmú, elképzelhető hogy összezavart valamit a szervezetedben, és azért vérzel (amúgy a fogyókúra önmagában is tud ilyet csinálni). Én mindenképpen beszélnék az orvossal, hogy ez normális-e, kell-e aggódnod.

2015. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Amugy mar ugy veszem eszre h nem annyira verzek mint eddig..

De azert meg mindig van eleg ...

De azert szerdaig varok .. hatha! :/

2015. márc. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!