Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S.! Császármetszés után...

S. O. S.! Császármetszés után 7 héttel pozitív terhességi teszt? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi történt? Abortuszra kellett menned vagy kihordtad a babát?

2015. márc. 13. 19:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
51%
Néhány válaszolónak!A hcg csak a 12. hétig termelődik,utána még egy ideig pozitív ugyan a teszt,de legfeljebb néhány hétig. Kedves Kérdező!Hétfőn irány az orvos!
2015. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
20-as! 2héttel az együttlét után kimutatja a teszt hiszen ha tankönyv szerinti 28 napos ciklusod van és a 14. napon van peteérés, a köv. mensi napján ami 14 nap (azaz 2hét) múlva esedékes már kimutatja a teszt. Nekem pl a 12. napon már kimutatta.
2015. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

21-es! Ez hülyeség! Én poén kedvéért a 35. héten csináltam egy tesztet, az is teljesen pozitív volt. A HCG egész terhesség alatt ott van a nő szervezetében, csak az elején iszonyat gyorsan emelkedik a szintje, a harmadik trimeszterre pedig csökkenni kezd, de még akkor is hatalmas mennyiségben van jelen.


[link]

2015. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
A hcg a 12.hétig emelkedik,a 12.-től a 20. hétig csökken,majd onnantól a szülésig stagnál.
2015. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Maga a beágyazódás 10-12 nap, elméletileg már kimutatná, lehetett már peteérése, nekem mindkét gyereknél épphogy elmúlt a gyermekágyi vérzésem, megjött a menstruációm. Szóval szülés után egy hónappal már volt peteérésem, hozzátartozik, hogy az 1.-t nem, a 2.-at minimálisan szoptattam.
2015. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
73%
Kamu.
2015. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Az előző terhesség mitt is lehet pozitív. 8-10 hétig belefér. Btw: soha nincs olyan, hogy el KELL vetetned. Ha valóban terhes vagy, akkor viszont készülj nehézségekre.
2015. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
6 hétig nem lehet,lefeküdni szülés után. Tesztelj többet később majd pár nap mulva,menny orvoshoz is. Császárnál a következő baba előtt el kell tellnie 1-2 évnek
2015. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
23%
Ez remélem, hogy nem igaz. Ha meg igen, akkor 1. az öt hét még el is menne, hogy együtt voltatok, de akkor miért nem lehet normálisan védekezni? Nem hiszem el, hogy akinek gyereke van, az ennyire felelőtlen. Amúgy én sem hiszem el, mikor a 6 hét a csapból is dől, hogy nem hallottál még erről. 2. A hagyományos terhességi teszt nem mutatja ki a 2 hetes terhességet, csak max. valami klinikai teszt mutatná, ami hiperérzékeny, nem az ilyen boldog-boldogtalannak kezébe jutok sz*rok. Aki nem ért hozzá, nem is tudom, miért ír hülyégeket. 3. Ha mégis teherbe esett, már hogy a fenébe kényszeríhetnének rá abortuszt, ha nem akarja??? Ez itt nem Szaúd Arábia, a magyar egészségügy "fejére" azt hiszem már csak ez tenné fel a koronát, ha idáig süllyednének.
2015. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy akárki is kényszerítené abortuszra. Egy terhességet nem tudna kihordani, ennyivel a császár után, mert a heg fogná és szétnyílna a terheléstől. Az orvosok, ezért javasolják ilyen esetben az abortuszt. Gondolom nem szeretne se meghalni a kérdező, sem egy babát, akit jóval idő előtt kell világra hozni. A császár egy komoly beavatkozás, ami után a hegnek helyre kell jönni. Frissen műtött térddel sem megy az ember futni pl.
2015. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!