Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S.! Császármetszés után...

S. O. S.! Császármetszés után 7 héttel pozitív terhességi teszt? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi történt? Abortuszra kellett menned vagy kihordtad a babát?

2015. márc. 13. 19:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

29.!

Alapjában véve egyetértek veled. Még abban is igazad lehet, hogy nem kényszeríthetik az anyára az abortuszt. Valóban nem, csak felajánlják lehetőségként, aztán az anya szabadon ragaszkodhat a kihordáshoz, hiszen biztos joga van hozzá, hogy a saját és a gyermeke egészségét, életét kockáztassa az esetlegesen szétnyíló heg miatt....

2015. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Teljesen igazatok van, úgy értettem, hogy csak egy lehetőség lehet az abortusz, senki nem kényszerítheti az anyát, hogy elvetesse. Maximum ha megtartja és fellép valami komplikáció, nem lehet rákenni az orvosokra. Ennyi. De olyan nincs, hogy nem tarthatja meg...
2015. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
14%
A 6 hétről annyit, hogy én 3.héten voltam a szülészemnél (szintén császárosként, 2 ujjnyira voltam kitágulva, sürgősségi császárral szültem) és már be volt záródva a méhszájam. Szóval mi már a 3. héten!!! együtt voltunk. A 6 hét ált. a természetes úton szülőknél kell.
2015. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem a nyitott mehszajon múlik. A férjem orvos, ő nézte, a Méhszájam nekem pl. Ki sem nyílt soha, de a második hétre már teljesen osszehuzodott a méhem is, mégsem örült volna, ha akkor belefogunk. A hatodik héten voltunk utána együtt, az orgazmust kovetoen olyan atonias vérzésem volt, hogy kötögethette az infuziot itthon .
2015. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
33%

Páran jó nagy hülyeséget mondanak, hogy szétnyílik a heg!DEHOGY nyílik.

9,5 hónap van a kettő kisfiam között! Mind a kettő császáros :-)!

Ha terhes vagy,nem kell abortuszra menni, ha meg akarod tartani.

2015. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, utolsó, de valódi atoniás vérzésnél az infúzió önmagában édeskevés.

Ha pedig szülés után 6 héttel ilyesmi lép fel, ott egyéb gondok vannak. (Az én férjem is orvos.)

2015. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
24%
Koszonom a 0%! Elnézést kérek, hogy 9,5 hónap van a gyermekeim között!:-)
2015. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
67%
6 héttel szülés után már nyilván nem az ömlő atóniám volt. :) A methylergometrin pedig megoldotta. Különösebben egyébként nem izgat, hogy ki mit hisz, a nyálkahártyán lévő sebfelület akkor is bazinagy fertőzésveszély, ha a méhszájad zárva (ezért nem különösebben egészséges a menstruáció alatti szex sem, gyakran vezet fertőzésekhez).
2015. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
35-ös! A barátnőm egy hónapja szülte meg a második babáját (császár lett mindkettő), és a 38. héten végezték el a császárt mert a méhén kezdett szétválni a heg. Pedig 2,5 év van a két gyerek között! Szóval attól hogy neked nem volt ilyen, ez még nem hülyeség!
2015. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
93%

Ha rám hallgatsz...nem hallgatsz senkire.

Menj el az orvosodhoz és beszéld meg vele.

Majd kérlek ird le nekünk mit mondott!

2015. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!