Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórházat...

Budapesten melyik kórházat ajánljátok szülni, ha esetleg koraszülött lenne a baba?

Figyelt kérdés
A tapasztalataitok alapján hol jó a koraszülött-ellátás, és hol jók a körülmények,akár ügyeletes orvosnál szülni? Nem lenne baj közel a XIII. kerülethez.
2010. febr. 16. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


ÁEK (Volt MÁV-kórház). Nagyon jó koraszülött osztályuk van.(állítólag)

2010. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szintén a MÁV-ot! Jól felszerelt, jó orvosokkal!
2010. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én eredetileg más kórházat és orvost választottam,de ott nincs koraszülött-ellátás. Ha mégis előbb jönne a baba,simán odamehetünk? (bocs a kérdésért,de fogalmam sincs, hogy működik a dolog) És ha nem ott tervezem a szülést,akkor is elmehetek megnézni a kórházat?
2010. febr. 16. 10:56
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nincs fogadott dokid, aki egy "x" kórházat mond, hogy oda menj, akkor mehetsz bármelyikbe -én úgy tudom. És az meg természetes, hogy minden szülészetet megnézhetsz, semmilyen "ígéret" vagy "kötelezettség" nélkül! Az Áek-et csak ajánlottam, mert nagyon pozitív a tapasztalatom!:)
2010. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha oda tartozol, mehetsz oda szülni! Ha nem, akkor érdemes dokit fogadni. Én oda is tartozom, és dokim is volt. Nem volt kora babám, de voltak komplikációk, szüléssel együtt 3 hetet feküdtem bent. Nagyon-nagyon jó kezekben voltam, és a szülés egy gyönyörű élmény volt. Tudnod kell, hogy a máv-ban szülésznőt nem lehet választani,csak dokit! Megnézni szimplán szerintem biztos, hogy meg lehet. Hány hetes terhes vagy?


2. voltam

2010. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást! :) 28 hetes vagyok. Van választott orvosom,ahogy írtam,és nála szeretnék szülni. De ha koraszülött lenne a baba,máshova mennék,mert az ő kórházában nem tudják ellátni. Hol tudok utána nézni,hogy hova tartozom?
2010. febr. 16. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
A SOTE II. is nagyon remek és jól felszerelt kórház!! Talán a legjobb.
2010. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A SOTE I.-en, nagyszerű csapat van, a legtöbb koraszülött koraszülött kisbabát oda viszik. Jól felszereltek a körülményekhez képest és nagyon jó orvosaik vannak.
2010. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Több kórház is van Budapesten,ahonnan elviszik a babát szülés után,ha koraszülött? És az anya meg marad ott,ahol szült???
2010. febr. 16. 13:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Sote II- mindketten ott maradtok!
2010. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!