Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek h alakult a szülés...

Kinek h alakult a szülés teljesen zárt méhszájjal?

Figyelt kérdés
Egy hetem van még hátra tegnap voltam dokinál és megállapította h még mindig teljesen zárt a hméhszájam.mondta is h jó lenne ha picit már tágulna.Kinek h alakult akinek zárt volt végig.nehéz volt vagy azert reménykedhetem h gyorsan tágulok közben?vagy esetleg van vmi praktika amivel elősegíthetném?köszi a válaszokat.39 h kismama
2010. febr. 16. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekm is zárt volt a méhszájam, így még ráhúztam egy 3-4 napot és mivel még akkor is zárt volt mesterségesen megindították a szülést, azaz kaptam egy szurit, ami elvileg beindítja a tágulást és a szülést, mivel ez sem használt jött a császármetszés. A másodiknál két nappal a kiírás után már nem is foglalkoztak a szurival egyből kiírtak császárra.


Persze ez nem törvényszerű, van akinél használ a szuri.


Sajnos házi praktikáról nem tudok mit mondani.


Nem kérdezted meg a dokidat, hogy mi a terve ha mégse tágulsz?

2010. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki fog tágulni, mire itt az idő. A doktor csak a statisztikát nézi. Lehet, hogy nálad a terhesség pár nappal hosszabb, mint az átlag. A ciklusaid hány naposak? Anyukád mit mesélt, ő nem később szült?
2010. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szinten volt zárt, hogy 40+4-en délelőtt11-kor, nst után vizsgáltak, és 3000-es volt! Ehhez képest délután kezdődtek a fájások, este 10.50-kor kint volt a fiam. Pedig délelőtt még meggyőződése volt a dokinak, hogy ebből indítás lesz:)
2010. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen ráérsz akkor izgulni, ha a 42. héten is teljesen zárt lenne. Addig még sok idő van! Nyugalom! Mindenki kijött onnan valahogy eddig, a te babád is meg fog születni, ha eljön az ideje!
2010. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt két ujjra, végül négy ujjra nyitva volt, mégis úgy kellett megindítani végül a szülést.
2010. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ.a ciklusom mindig 28-29 napos volt.anyumat sajna nem tom megkérdezni mert már régen meghalt.és senki más sincs akitől érdeklődhettem.a doki annyit mondott h ha 25.-ig semmi akkor reggel talizunk megvizsgál aztán gondolom megbeszéljük a többit.
2010. febr. 16. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen zárt volt,38 órát kínlódtam.......

Ez nem törvényszerü.

2010. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
betöltött 41 hetesen is még zárt voltam. éjszakára tettek fel nekem méhszájtágító zselét, és ennek hatására elfolyt a magzatvizem. 9 óra alatt infúzió hatására is csak 1-2 cm tágultam és zöld volt a magzatvíz, meg a baba szívhangja leesett, szóval császároztak.
2010. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt volt, 2 óra alatt megszültem mégis, pont időre.
2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
uhh bárcsak nekem is ilyen HATALMAS szerencsém lenne:)
2010. febr. 16. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!