Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen zárt méhszájjal...

39 hetesen zárt méhszájjal azt mondta a doki, h egyenlőre nem szülünk szerinte. A szülésznő meg h bármikor elkezdődhet. Beindult vkinek így a szülés egyszer csak?

Figyelt kérdés

Nincsenek jóslók,a babám jó nagy.Ha zárt méhszájjal indulnak a fájások,később megy el a nyákdugó+a magzatvíz?

Indult így valakinek a vajúdás-szülés?


2010. nov. 26. 05:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát még szerintem sem készülődik kifele az a kis lúrkó:)

Bár ezt igazán csak ő tudja...minden előzmény nélkül is beindulhat a dolog!Volt olyan ismerősöm akinek már a 38. héten elment a nyákdugó, nyitva volt és mégis 41 hétre szült!


Nekem előtte lévő napokban már 1.5 ujjnyira nyitva volt teljesen...pont 40 hétre szültem a kiírt napon. Előtte mikor voltunk ctg-n már mondta a szülésznő hogy olyan fájásokat mutat a gép h van aki ilyennel szül:)) és hogy tuti hogy 2 nap max és meg lesz a Baba..Igaza is lett:)

Neked mutat már fájásokat rendesen ?

2010. nov. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani neked mikor szülsz:)

nekem nem volt egy jósló fájásom sem, teljesen zárt voltam kedden mikor vizsgálaton voltam, a doki mondta nem lesz baba egyenlőre, pedig másnapra voltam kiírva!

Na másnap reggel jöttek a fájások, délelôtt elment a nyákdugó, délben bementünk a kórházba 2 ujjnyira nyitva voltam, este 9- re meglett a lányom!


Szóval lehet még ma megszülsz, de lehet még 3 hét!

2010. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, akár 8 óra múlva is megszülhetsz. Én is így voltam, délben vizsgálat, nst, 3000-es méhszáj, semmi fájás, gyerek fent.

Este hétkor vissza, háromujjnyi, buksi beékelődve, és 5 perc múlva a magzatvíz is elment. Két óra múlva már a kezemben sírt a gyerek:)

2010. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jóslóm nekem sem volt. A szülésznő a vizsgálat és a ctg alapján azt mondta a 38. hét végén, hogy még legalább 2 hét van a szülésig, ez volt délután 2-kor. Délután ötkör, pedig telefonáltam neki, hogy a 2 hétből 3 óra lett, mert folyik a magzatvíz és fájásaim vannak... :) Hajnali 1:10-kor megszületett a kisfiam (3800gr 53cm). Tehát szerintem a tapasztalataik és a vizsgálati eredmények alapján megsaccolni lehet a szülés idejét, de pontosan megmondani nem.

2010. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiert zart a mehszaj attol meg beindulhat a szules. En is igy jartam:) Csak engem csaszaroltak teljesen mas okokbol.

Josloim nekem sem voltak. Elment a nyakdugo, aztan jottek a fajasok, stb.

2010. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!