Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatti zene, milyen...

Szülés alatti zene, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Ha van valaki aki már szült és hallgatott vajúdás és szülés közben zenét megosztaná a tapasztalatait? Segített lazítani? Milyen zene volt? Persze ez egyéni ízlés dolga is, elsősorban komolyzenére gondolnék...
2009. júl. 7. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hallgattam, de felajánlották

nem igényletem egyáltalán

szerintem csak idegesítene :)

2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam, de nekem az jött be, hogy megszóltat egy zene, és tudtam, hogy ez az (még élesben nem próbáltam ki). Próbálj meg feltenni, olyan CD-t, amit gondolsz, és képzeld magad el, ahogy vajúdsz, ezen kívül vigyél több CD-t, aztán majd kiderül, hogy melyik válik be. Egyébként én a meditációs zenékre, azon belül per pil Deva Premalra szavazok.
2009. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:) jó ötletet adtál 2. :)
2009. júl. 7. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! én a kedvenc zenéimet hallgattam a vajúdás alatt, segített kibírni a lassan telő perceket (nagyon nehezen tágultam, indított szülés volt). volt benne rock, komolyzene, táncos dallamú, szóval tényleg válogatás az én top zenéimből. érdekes, hogy a vajúdás különböző szakaszaiban különböző műfajokat hallgattam szívesen.

jó válogatást!

2009. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam rádió szólt. Nekem mindegy volt, hogy milyen zene volt, a lényeg, hogy elterelje a gondolatomat. Vajúdáa alatt Republik, Edda, ilyenek voltak. Amikor megszületett a fiam pedig Pikfloyd szólt. Soha nem felejtem el. Az lett a kedvencem :-))))
2009. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olasz slágereket hallgattam,az a kedvencem...a baba is "pörgős" volt,3 óra alatt megszületett.
2009. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek zenét hallgatni, szülés közben is bekapcsoltuk a rádiót, de 1 perc múlva elegem lett. Valahogy nekem akkor elég volt az utcazaj...
2009. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rádió ment, mikor vajúdtam. Charlie: Nézz az ég felé, Ákos: Adj hitet. Ezekre a nótákra emlékszem, sosem fogom elfelejteni :-)))
2009. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!