Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen, ha kérsz kapsz...

Szombathelyen, ha kérsz kapsz beöntést szülés előtt?

Figyelt kérdés
Természetes úton készülünk szülni, de nem tudom kitől kérdezhetném meg, hogy itt kaphatok-e, ha kérek, illetve mennyire "örülnek" ennek a nővérek. Mindenképpen szeretnék, mert úgy érzem nem fogok tudni lelazulni enélkül...

2015. márc. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Adnak ha kérsz egy időben kötelező is volt talán még most is az én nem kaptam császár lett sajnos de ha megindult volna lehet kapok én is..
2015. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam, pedig idő lett volna rá. :) annyira nem bánom. Tavaly júniusban szültem.
2015. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ez kellene, hogy legjobban foglalkoztasson, lesz más bajom is! :) De sajnos az a típus vagyok, akinek kb. 2-3 naponta van székletem sok rost, folyadék, stb. fogyasztása mellett is. Félek, ha pont egy olyan 2 napos ciklust fogok ki, és akkor kell szülni menni, hogy nem csak apró baleset lesz belőle.... :( Ez zavar és ezért tettem fel a kérdést. :)
2015. márc. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!