Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A túl sok magzatvíz indok a...

A túl sok magzatvíz indok a császármetszésre?

Figyelt kérdés
AFI: 29, sokkal több, mint lennie kéne, elvileg max 25 lenne a normális. Ez indokolja a császárt?

2015. márc. 22. 06:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem indok.. miért szeretnél szászárt?
2015. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy azt szeretnék. Csak feltettem egy kérdést.
2015. márc. 22. 07:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kettőt szültem természetesen, szóval császárban annyira nem vagyok otthon, de szerintem nem indok. Mert szülésnél vagy magától, vagy az orvos által megreped a burok, és kifolyik a víz.
2015. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem
2015. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok volt a vizem. Nem lett császár. Természetes úton szültem:)
2015. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5,


és nálad tudták, hogy mi okozza? Nálam nem indokolja semmi és mégis sok. Aggódom nagyon a baba miatt.

2015. márc. 22. 07:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem,hogy nem tudták mi okozza,de a szülőágyon szülés közben illetve burok repesztés közben derült ki:)

Illetve azt,hogy nem tudták azt nem tudom,nekem senki nem szólt,hogy sok. Az utolsó (36 hetesen) UH-on még teljesen normálisnak írták a magzatvíz mennyiségét. Vagy nem figyeltek vagy elírták vagy fogalmam sincs. De semmi gond nem volt se a babával sem velem. Teljesen komplikáció mentesen zajlott.

2015. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ismerosomet ezert csaszaroztak. a dokija indoklasa: a tul sok magzatvizben nagyobb a valoszinusege, hogy a koldokzsinor a baba nyakara csavarodjon.
2015. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyereknél sok volt a magzatvíz, ezt már az elején is látták UH-on, ebből nincs semmi gond! Örülj neki, jobban védve van a babád! :)

Én a 2. babámnál 7 hónaposan ráestem a pocakomra, teljesen bepánikoltam. Szerencsére 2 nap múlva jött a 32 hetes UH és megnyugtatott a doki, hogy minden rendben van.

Szerintem örülj neki Te is! ;)

Semmi bajod nem lesz ebből, hacsak az nem tekinthető annak, hogy nálam mindkét gyerkőcre azt hitték, hogy ikreket várok. :D


8-as! Ez az orvos nyilván nem ért sokat hozzá. Az a köldökzsinór hosszától is függ.

2015. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem indok,mert az elfolyik és természetes szülés a nagyobb aránya
2015. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!