Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Siófoki szülészetről mi a...

Siófoki szülészetről mi a véleményetek? Melyik dokit ajánlatok? Én részeltesebben csak Lentulai doktor úrról hallottam.

Figyelt kérdés

Az esetek többégében jókat hallottam mindenkiről.

Lentulai doki is szimpatikusbak tűnt a leírás alapján. Esetleg megírná vki, hogy ki milyen árakon dolgozik?

(Magánrendelésen terhes gondozás mennyi, szülés mennyibe kerül, ki mennyit szokott adni?)



2015. márc. 23. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Orendt Játcint

Kedves, barátsàgos, fiatal, közvetlen. Ha kérdezel mindig válaszol készségesen, nem szúr le semmiért. Csak ajánlani tudom!

2015. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lentulai doki: jó, kedves, aranyos. Foglakozik az emberrel.

Maga a szülészet: borzalmas ... amekkora a "marketing" hogy milyen bababarát és segítőkész az osztály ... hát nem igazán tükrözi a valóságot. A dolgozók 75 % tahó, volt egy-két kivétel, nagy öröm volt amikor akadt olyan apolónő aki nem vette zokon ha kérdezni-kérni merészeltél. A látogatási rendszer is katasztrófa. Apukán kívül a családnak a folyósó ablakon tudod a babát mutogatni. Apuka 10-15 perce bejöhet, sorbanállva ...

Árakat priviben megírom.


w

2015. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hete szültem Lentulai doktornal.. 100 % osan meg vagyok vele elégedve!!! Figyelembe vette hogy hogyan szeretnék szülni és ez számomra nagyon fontos!!! Első gyermekeknél volt fogadott dokim akiben nagyot csalódtam... Most ügyeletben szültem Lentulainál.. Szerencsésnek mondhatom magam hogy akkor Ő volt ott :)
2015. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, lehet, hogy már meg is szültél, de leírom. Igen, reklámozzák, hogy lehet labdán, kádban vajúdni, hogy bármilyen testhelyzetben lehet szülni...Ehhez képest engem fölfektettek az ágyra NST-re és többet nem kelhettem fel. Még az ágyat sem tették fel ülő helyzetbe amíg vajúdtam. Valami injekció, burokrepesztés, oxitocin, volt minden, persze nem kérdezték, hogy lehet-e. Ezzel nem is lett volna gondom akkor, de mégcsak nem is mondták, hogy mit csinálnak. Ja és szülni is csak fekve lehet, felkötözött lábakkal.
2015. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!