Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kérdésem Dr. Szuromi András...

A kérdésem Dr. Szuromi András doktor úrra irányul. Amennyiben valaki már szült nála, tudna mesélni, röviden válaszolni arra, hogy Ő mennyire fogékony alternatív módszerekre, illetve mennyire nem? Általános tapasztalatokat is örömmel fogadok!

Figyelt kérdés

#Dr. Szuromi András #alternatív szülési módok
2015. jan. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2 és fél éve szültem nála. Szerettem volna vízben szülni, volt már ilyen szülése, de nem javasolta. Gátvédelem párti. Mivel én a vajúdás végén mentem be a kórházba így engem már fel sem engedtek kelni a szülőágyról. A szülésznő egy kezdő ügyeletes volt. Megbántam, hogy nem fogadtam. A szülésre felkészítés nagyon szép és jó, csak a fele sem úgy működik a gyakorlatban... Szuromi doktor jó. Az eü. hibájáról nem tehet.
2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.5 eve szultem Szuromi doktorurnal, es megint babat varok, es szinten ot valasztottam. A szulesem 17 ora volt, fajasgyengeseggel, oxitocinnal, majd csaszarral a vegen. Szuromi doktor a vege fele mar orankent bejott megvizsgalni, mindig kedvesen elmondott mindent. En nem gondolkodtam azon h pl kadban szuljek, nekem automatikus volt a szuloagy. Nagyon megszenvedtunk a babaval mindketten. A doktorur a vegsokig kuzdott, hogy megszulessen a fiam termeszetes uton. Sajnos nem sikerult, mert nem fordult be, es csaszar lett a vege. Ott is mindent pontosan mondott, hogy mit csinal, meg humorizalt is :) A hegem szep lett, nagyon konnyen gyogyultam. A 3 napon mar szinte guggolni is tudtam. Tobbszor bejott meglatogatni a szobaba, erdeklodott az allapotom felol. Nekem nagyon szimpatikus orvos, kelloen laza, de ha kell odateszi magat! :) Ha barmi kerdesed van, irj :)
2015. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét!


Alternatív módszer alatt nem medencére, bordásfalra vagy bármilyen extrémumra gondoltam, hanem a Frédérick Leboyer - féle gyöngéd születésre... Értem ezalatt, hogy a kisbabát ráteszik az édesanyára a születés után ,nem vágják el rögtön a köldökzsinórt, nem lógatják fejjel lefelé, nem paskolják, esetleg nem vakító fénybe érkezik, hanem valamilyen tompább megvilágításba... Hiszen egy újszülöttnek a születés maga: trauma, ha nem gyengéden történik... Nem tudom hallottatok e erről...

2015. jan. 27. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Hallottam róla, olvastam a könyvet. Ez csak egy álom. A

János kórházban és

Magyarországon mindenképp. Nem rakják rögtön fel az újszülöttet az anya hasára csak miután leszívták a váladékot és elvágták a köldökzsinórt. A

Péterfyben rögtön odaadják a babát, de minden más szörnyű- a 4 éves fiam ott született. Esetleg az István lehet az, ahol próbálják megvalósítani amit írtál, de ott is csak 50%-ban kb. Esetleg a dr Rose közelíti meg ezeket az igényeket, a

Kútvölgyi és a Róbert semmiképp.

2015. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!