Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » CSászérmetszésem lesz, és...

CSászérmetszésem lesz, és fogadott szülésznőm. (Pesten) Mennyi hálapénzt szoktak kapni? Annyit kinyomoztam, hogy ált. A dokinak szánt összeg felét a hagyományos szülésnél. CSászárnál is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak fogadott szülésznőm volt, orvosom nem. Előtte megkérdeztem, hogy mennyit szokott kérni, azt mondta, 30-50ezer közötti összeget (a dél-pestiben sokszor doki nélkül zajlik a szülés, nekem így lett volna). Sajnos menet közben derült ki, hogy császár lesz, viszont a szülésznőm végig ott volt mellettem a vajúdás alatt (este 8-tól reggel 6-ig), sőt, a műtőben is bent volt, így mi 40ezer forintot adtunk neki, az ügyeletes orvosnak pedig 20ezret.

Hátha segítettem ezzel. :)

Kívánom, hogy minden rendben legyen, és persze utána jó babázást!

2010. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 30e Ft-ot adtam neki,pedig nekem is császár lett a vége.A dokinak nem adtam semmit.
2010. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30doki 15sznő császárnál.


A sznő rendes volt,végig mellettem maradt, fogadtuk őt is,mert faros szülésre készültük,végül 12 óra után mivel nem tágultam megcsászároztak.


Ennyit gondoltam és ezt is csak azért mert ismerjük őket.Amúgy nem kaptak volna ennyi,főleg ha nem rendesek:D

2010. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csak fogadott dokim volt, nála 90ezer volt a szülés. Szülésznőm nem volt fogadott, de nagyon kedves volt, nagyon sokat segített, sokszor bejött hozzám még szülés után is a kórházban töltött napok alatt, 20ezret adtam neki.

2010. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off. Szülésznő minek a császármetszéshez? Hagyományos szülésnél neki jár leginkább a hálapénz, na de programozott császárnál?
2010. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, a doki műt, a szülésznő mit csinál? Fogja a kezed, amíg vajúdsz? Már ha hagynak vajúdni. Szerintem pénzkidobás, de te tudod.
2010. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy császár lesz, ne fogadj szülésznőt- mert értelmetlen. Nekem csak annyit csinált hogy behozta a babámat... (persze nem császárra készültünk és bizony 12 órát végignyomott velünk)
2010. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!