Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekes, illetve várandós...

Gyermekes, illetve várandós párok! Nálatok a kapcsolat férfi, vagy női tagja félt/izgult jobban a terhesség/szülés alatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt én, a szülés alatt apa. :D
2015. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
En, a noi tag :-)
2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nálunk a leendő apuka nagyon fél, ezért is lett kiírva a kérdés. :)))

Köszi a válaszokat, várjuk a többit is! :)

2015. márc. 24. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt én szülés közben apa :)
2015. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem inkább együttérző volt a terhesség alatt, főleg, a végén, amikor már látványosan szenvedtem a súlytól (alacsony vagyok szar gerinccel, utolsó két hétben már nagyon húzott a hasam).


Amikor elfolyt a magzatvíz, ő szimplán pánikba esett. Orvosi ügyeletes kocsival jár, le akart rohanni kitenni a kék lámpát, hogy gyorsabban beérjünk. Mondtam, hogy köszi, de most egy vijjogó sziréna hiányzik a legkevésbé, meg neked büntetés indokolatlan kéklámpa használat miatt.


Szülés alatt befigyelt néhány komplikáció, a méhlepényt altatásos műtéttel kotorászták ki. Szüleim mesélték, hogy akkor hívta fel őket (oda nem engedték be) és elcsukló hangon mesélte el nekik, hogy mi történt és most éppen műtenek.

2015. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
kb. ugyanannyira. én jobban aggódtam picit, amíg bent voltak a babák, hogy minden OK-e, a császár alatt már nem aggódtam, ő akkor talán kicsit jobban izgult, illetve utána, mert ugyan én jól voltam, úgy éreztem, a leletek mégse ezt igazolták és látszott is rajtam a vérveszteség, akkor picit megijedt
2015. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt úgy érzem nyugodt voltam, egyáltalán nem idegeskedtem. szülésre felkészült voltam, bár ott egy kicsit féltem. mikor elfolyt a mvíz onnantól pánikolt a férjem, mikor közölték hogy császár mindketten bepánikoltunk.

most a második babánál végig izzgulom a várandóságot, a férjem nyugtat. a császárra meg felkészültünk.

2015. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pacsi:)
2015. márc. 25. 10:17
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
hát nálunk apuka sokkal aggódob, idegesebb :) bizonytalanabb...terhesség alatt nem szexeltünk mert féltette a kicsit, szülésem tök jó volt, de ő össze vissza idegeskedett, míg én vártam hogy rosszabb legyen :) most 7 hós a fiúnk, azóta is nagyon parás...haza jön a melóból azt kérdezi hogy esett-e? sírt-e? ugye evett éjjel? nem gyors a hozzátáplálás? ...stb,
2015. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is inkább én vagyok a parás, kb mindentől a témában, legfőképp a szüléstől :D (Most én írtam, a leendő apuka:) )
2015. márc. 25. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!