Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elkapott a nátha, mit tegyek,...

Elkapott a nátha, mit tegyek, hogy minél előbb elmúljon?

Figyelt kérdés
Szombatra vagyok kiírva. A kislányom kezdte múlt héten, naná, hogy én is elkaptam. Úgyhogy már vagy 2 hete nem is alszom. Először vele kellett éjszakai ügyeletet tartani. Most meg el van dugulva az orrom, fáj a torkom, szar a közérzetem. Jó lenne, ha szülésre elmúlna. Olvastam itt kérdést, hogy milyen náthásan szülni, azt írtátok nem fogom észrevenni. A lábadozás nem rosszabb? Van az embernek elég baja, még ez is.
2010. febr. 17. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg a coryzalia homeos bogyót.Én kb 2 hete voltam beteg,2 nap alatt meggyógyitott,előtte semmi nem használt.Jobbulást!27 hetes kismami
2010. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Coryzalia, orrspray (homeós Euphorbium), kamillás gőzölés, torokfájásra Oscillococcinum, ez is homeós. Ezek nem ártanak a picinek, nyugodtan szedheted! Jobbulást!
2010. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs! Nem Oscillo., hanem Homeogene9! :)
2010. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fent írtak mind jók, én még fokhagymán éltem! Baciölő! Nyers fokhagyma fokhagymanyomón átnyomod, mézzel összekevered és megeszed. De piritósra is tehetsz! A lényeg, hogy ha a mézeset eszed, előtte egyél valamit! Megsúgom, a lányomat a szoptatás alatt sem zavarta ha fokhagymát ettem! Valamint sok C-vitamin! Hársfatea!

Jobbulást és könnyű szülést kívánok!

4,5 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én írtam a náthás kérdést pár napja.Nem szedtem semmit,de rengeteg mézes,citronos teát ittam,elmúlt.Gondolom ez túl egyszerűnek hangzik,de így történt.Én meg vasárnapra vagyok kiírva.Jobbulást,kitartás!A
2010. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez itt egy csomó módszer összegyűjtve.

[link]


Ha belázasodsz, szólj az orvosodnak, amúgy pedig gyors jobbulást.

2010. febr. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik el, az újszülött elkaphatja? Nem lenne jó rögtön úgy indítani.
2010. febr. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!