Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ragaszkodjak még egy UH-hoz,...

Ragaszkodjak még egy UH-hoz, ha az orvosom nem is akarja? Nagyobbnak mérte folyamatosan a babámat 2 héttel.38. hkm.

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 38. hetet, és végig 2 héttel nagyobb volt a babám mindhárom mérete, amit mértek (fej, has, combcsont). Elszámolni nem tudtuk a korát, mivel peteérés figyelés volt. Holnap megyek hozzá méhszájvizsgálatra, de kicsit aggódom a mérete miatt. Nem akarok császárt, csak tudni szeretném, hogy meg tudom-e szülni biztosan a mérete miatt, ha egyéb probléma nem lép fel. Rémeket hallani az elakadt babákról a szülőcsatornában...és akkor inkább nem szeretnék kockáztatni. Ilyen esetben nektek szülés előtt nézték a méreteket, hogy alakult a sorsotok?

2015. márc. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamat végig 2 héttel nagyobbnak mérték mégis átlagos baba lett, 3800gr 55centi. (meg sem fordult a fejünkben a császár...)

Mellettem egy csaj 4800grammos, 62 centis babát szült hüvelyi úton.

Felesleges még egy uh ha az orvos nem erőlteti.

2015. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nalam sokkal nagyobbnak mertek, azt mondta a doki, hogyvagy 5 kilos babam lesz, vagy valamit beneztunk a koraval. A kiirt elott par nappal csaszaroztak meg, mert keves volt a magzatviz, rossz volt a keringes. 3640 grammal szuletett.
2015. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondtak atlagos lesz es 4200 gramn lett, ami szerintem azert nem atlagos, foleg, hogy alig voltam tob 50 kilonal, mikor teherbeestem. Gond nelkul megszuletett. Bizz az orvosodban.
2015. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem nehezebb egy nagyobb babát megszülni, sőt a súlya még rá is segíthet hogy könnyebben kibújjon
2015. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt ok aggodalomra, megszületett kisfiúnk a 39.héten, 3,6kg-mal. 50 cm-rel.☺
2015. ápr. 18. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2015. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!