Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Fekete Zoltánnál (Győrben)...

Dr. Fekete Zoltánnál (Győrben) szült vki mostanában? Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Én hozzá járok de még nem fogadtam fel. Hány hetesen kérjem meg és kb. mennyit kéne adnom?
2010. febr. 18. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem ismerem de egy ismerősöm nála szült és csupa jót mondott.még nekem is ajánlotta hogy ha akarom kérjem meg mert ö maximálisan meg volt elégedve vele!

De sajnos saját tapasztalatom nincs nála.

2010. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak párszor voltam nála, de sztem jó fej:) holnap is megyek megkérdezem hogy mikor megy nyaralni, mert júni 6ra vagyok kiírva:) (remélem nem akkor) mert szeretném ha ő vezetné le a szülésemet:) Köszi hogy írtál!
2010. febr. 18. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha vki még tud vmit mondani róla azt megköszönöm:)
2010. febr. 18. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátmőm nála szült, meg volt vele elégedve!

Ha esetleg éppen akkor megy nyaralni én Dr.Fülöp Józsefet ajánlanám, én nála szültem és nagyon elégedett vagyok!

2010. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma vele :) jó fej volt mint szokott, és nem akkor megy nyaralni hála az égnek ! azért köszi a komit:)
2010. febr. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!