Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol jobb szülni, a SOTE 1-en,...

Hol jobb szülni, a SOTE 1-en, a SOTE 2-n, a János vagy a MÁV-kórházban? Elsősorban az a szempont, hogy hol jobbak az orvosok, nem annyira a külcsín és a kényelem érdekel. És ezeken a helyeken tudnátok jó orvost ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ha az orvosokat nézem, SOTE I.

Dr. Halmos Amrita pl., tündéri doktornő, és vérprofi

2015. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2010 nyarán a MÁV kórházban szültem. Toxémia miatt az utolsó 1 hónapra lett fogadott orvosom, aki a szülésnél nem volt pont Mo.-on, így az ügyeletes orvosnál szültem, dr. Balog Lászlónál, aki szuper volt. Ha még egyszer szülnék, oda mennék most is.
2015. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr. Halmos Amrita doktornőt és Csepregi Anna szülésznőt én is bátor szívvel ajánlom. Ők a SOTE1-en dolgoznak párban. Tényleg vérprofik!
2015. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyuszmoo ***** válasza:
Csak a honvéd(máv). Legjobb orvosok, legfelszereltebb...
2015. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sote II. Én egy császár, 2 sima szülést éltem át ott. Ha lehetne 4. akkor oda mennék.

Doki? Sok van aki jó és lelkiismeretes.

Szülésznő... én tapasztaltam nem fogadott és fogadott között. Bár ez is emberfüggő. Nekem mind a két élmény nagyon jó volt. De ez tényleg attól függ h ügyeletesnek kit fogsz ki. Ajánlani tudom Solary Tündét, nagyon rendes, fiatal és hozzáértő. Nekem úgy tűnt hogy a harmadik faros szülés lesz (míg utolsó előtti nap visszafordult) és Nála és a dokimnál a faros szülést is bevállaltam volna!

2015. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!