Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen etetőszéket ajánlotok?...

Milyen etetőszéket ajánlotok? (fő szempont a praktikum lenne)

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős kortól hasznalnatok? Fontos, hogy dönthető legyen? Mi négy hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, így egy nagy, kényelmes, dönthetőt vettünk (touragoo candy plus), aztán ezt leváltottuk egy fa etetoszekre, mert ez kisebb helyet foglal és ketté szedhető kisasztalra és kis székre. De ebben kisebb korában nem tudtuk volna etetni, mert nem dönthető és túl nagy lett volna neki.
2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy most még egy autós babaülést támasztottam magasra egy fotelban, ebben ül a baba bekötve, kissé még megdöntve, de már függőleges helyzetben szinte, ez elé egy kis hokedlin oda tudok ülni, így etetem a babát. Amikor már stabilan tud ülni, én is az olcsó fenyőfa etetőszéket ajánlanám, ami később asztal és szék lesz.
2015. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 namitmondtam válasza:
62%
Mi 2 gyereket is felneveltünk az ikea Antilop etetőszékével. Olcsó, tartós, jól tisztítható, nem esik szét, könnyű. Amikor kinőtték, vettünk nekik szintén ikeában Urban széket, ami kicsit magasabb.
2015. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt tudom ajánlani:


[link]



Kicsit bonyolultan néz ki a link, tehát ami külön egy asztal és van egy ráhelyezhető szék. Van saját kisasztala, de az levehető, így a baba veletek egy asztalnál is ülhet.

Előnye, hogy kb. 8 éves korig használható, a fiamnak ez volt a tanulóasztala első-másodikban.

Hátránya, hogy nagy cucc, nem összecsukható.

2015. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. jan. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!