Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan nő aki úgy vállalna...

Van olyan nő aki úgy vállalna gyereket hogy "látszat házasságban él"? Egy jómodú férfi mellett aki nagyon sokat dolgozik és esetleg van barátnője és a "feleségével" nem a legjobb a kapcsolata vagy túl idős már?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen az anya egy olyan házasságba szül ami egy szerződés és csak a gyerekével foglalkozik. Miközben nincsen párkapcsolata visszont jó anyagi körülmények között él.
2015. ápr. 4. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem is egyet ismerek! Ez sokak számára életforma. Ha van rá módod,térj be budai plázákba (Budagyöngye,Rózsakert,stb.) tele van ilyenekkel.


31/F

2015. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Nem minden az anyagiak. Ha a nőnek nincs társa, az babával kisgyerekkel kikészítheti idegileg. Hiába gazdag...

2015. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők,anyám testvére is az.Valamiért mindig anyám alkoholista férjére vágyott...


...anyám meg megérdemelt volna egy normális férjet.De későn jött rá,hogy elkellene válni,így hát nem vált el.Szerintem titokban bánja azóta is.


Engem meg örökbefogadtak.Azért sajnálom anyámat,mert nem látja be,hogy ezt csak ő akarta,és ő erőltette mindenkire,hogy ezt elfogadják.


Buta egy faluban élek.De itt sokan baromi buták.

2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
1: De honnan tudod ránézésre, hogy melyikük az?
2015. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3: Akkor szellemileg és érzelmileg nagyon magányos lehetsz.

Én a fővárosban élek, de ugyanez az élményem, rettenetes ostobán vezetik az életüket az emberek, a nekik rosszabb verzióhoz ragaszkodnak, stb.

2015. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
4. Köztük "mozgok". Sokat ismerek személyesen,és hidd el sokan nem is tagadják. A pénz és a jólét nagy úr,és a BMW X6 után a BKV 4-6 nem gyere be.
2015. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez még a jobbik eset.

Sokkal szarabb az a szitu, ami ráadásul sokkal gyakoribb, hogy nem csak az érzelmek hiányoznak, hanem a pénz is.

2015. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sok ilyen van, pénzért szinte mindent.
2015. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha úgyis benne maradsz egy ilyen házasságban,akkor legalább egy gyerek adhat boldogságot.de ha fiatal vagy még és a hapsi nélkül se halnál éhen,akkor én nem szülnék neki.
2015. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek aki válaszolt! Ment a zöld minden válaszolónak!

1# én is nagyon sok ilyen nővel találkozom a a főváros jobb részein, tényleg sokkal többen vannak mint gondolnánk. Fel lehet ismerni őket könnyen,messziről észrevehető hogy nem az "átlaghoz" tartoznak.

2015. ápr. 5. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!