Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülészeten a legjobb...

Melyik szülészeten a legjobb szülni Budapesten?

Figyelt kérdés

SOTE I-ről/Péterfyről kérlek ne írjatok,pontosaban lehet,csak kizártam már őket,így oda biztosan nem megyek.


Ami legjobban érdekelne és személyes ismertségi körökből jókat is hallottam az a Róbert magánkórház,Uzsoki kórház,István kórház,Kistarcsai kórház.


2015. jan. 26. 22:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Róbert klinika szuper. Ha lehetett volna még gyerekem azt is ott szülöm.
2015. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Uzsokira egy szavazat, eleinte Kistarcsán akartam,de pár ismerőssel történt dolog miatt inkább az Uzsoki.Szeritnem jól felszerelt,új a szülészete,kedvesek az orvosok a szülésznők.
2015. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem már 3x. Utoljára 2014. nyarán. A kaját leszámítva szerintem jó hely. A személyzet 99%-ban normális. Az én orvosom pedig különösen szuper! :) Ha még szülnék, biztos itt tenném.
2015. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Bár én a SOTE 1-en szültem, ha nem baj, mégis válaszolok.

Pár napja még azt mondtam, mindenkit lebeszélek róla, de egy fontos érv mégis szól mellette: méhűri betapintást csak indokolt esetben és csak altatásban végeznek. Ez sajnos nincs mindenhol így, konkrétan pl. az Uzsokiban. Soha nem szülnék olyan helyen, ahol ezt altatás nélkül csinálják, állítólag jobban fáj, mint a szülés.

A Róbert kórház állítólag ahhoz képest, amennyibe kerül, szakmailag nincs azon a szinten (ez egy szakmabeli ismerős véleménye).

A Kistarcsai kórházban szült nemrég egy barátnőm, 12-szer szúrták a spinálját, mire sikerült elérzésteleníteni a császárhoz, de előtte még órákig hagyták tök fölöslegesen kínlódni. Másnap pokolian fájt a feje órákon keresztül: szerintem ezen tények egyike sem a szakszemélyzetet dicséri.

Egy ismerősöm szült az Istvánban, ő mindhárom gyerekét ott szülte, és nagyon elégedett volt.

Sok szerencsét a tökéletes választáshoz és könnyű szülést!

2015. jan. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Én a Jánosban szültem, másodjára is oda megyek vissza. Máshol nincs tapasztalatom, de a János szülészetére, orvosi és eszköz felszereltségére csak jókat tudok mondani.
2015. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Kistarcsára egy szavazat :) Igaz más kórházzal nincs tapasztalatom, de a szülés és a bent töltött napok is csupa pozitiv emlékként maradtak meg.
2015. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Mindegyik jobb, mint a kistarcsai! Betegnek titulálták a babámat (nem volt beteg, de ez utólag derült ki), elvetettem, de a műtétet is elrontották. 2 nappal a műtét után éjszaka mentő vitt kórházba, de a mentősök azt mondták, hogy nincs az az isten, hogy a Flórba (kistarcsai) vigyenek, mert ott hentes mindenki. Ezt alá is írom. Végül az Uzsokiba kerültem, ahol mindennel nagyon meg voltam elégedve.

Egyébként a SOTE II-t ajánlanám az Uzsokin kívül. Ugyan most felújítás van, de az orvosok kiemelkedően jók. Ott szültem a kislányomat, nem tudnék panaszkodni :)

2015. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

SOTE I-n voltam már,nagyon nem voltam megelégedve szakmai szempontból sem.

RÓbertben voltunk egy vizsgálaton,az orvos nagyon-nagyon alapos volt,sok időt töltöttünk nála,minden kérdésre választ adott,és alapból nagyon sok jót is olvastunk,halottunk róluk.Csak ugye az ár,ami kicsit magas,ezért is érdeklődöm.Az utána lévő favorit egyébként az Uzsoki lenne.Tudtok esetleg ott orvost ajánlani?

2015. jan. 27. 11:58
 9/23 anonim ***** válasza:

Én a Róbertbe járok az elej óta terhesgondozásra - a szülésről még nem tudok nyilatkozni, de mindenki nagyon kedves, segítőkész.

Meg lehet nézni a szülőszobákat és a gyerekágyas osztályt is, ha valaki érdeklődik. Nekünk eddig nagyon tetszik, ott szeretnék szülni áprilisban.

2015. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én a honvédban szültem, oda egy szavazat! :)
2015. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!