Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti orvost fogadnátok szülésznő...

Ti orvost fogadnátok szülésznő nélkül vagy másik kórházban csak szülésznőt?

Figyelt kérdés

Állandó és ideiglenes lakcímeim miatt két kórházban is szülhetek. 10 hetes vagyok. Az egyikben lehet külön csak szülésznőt fogadni, másikban csak orvossal együtt lehet szülésznőt is.

Meg kell gondoljuk hogy kiadunk 100.000 ft-ot orvosra, vagy csak szülésznőnek 40.000 körül.

De nagyon bizonytalan vagyok még.

Tudom,hogy az orvos nem sokat lesz ott,ha komplikáció mentes a szülész, de a mai egészségügyi helyzetben érdemes mégis bevállalni az orvost?


2015. ápr. 5. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak orvosom volt.

Szülésznőre nem is gondoltam, hogy fogadjak.

Amikor elfolyt a vizem, bementem a kórházba. Amikor kezdtek sűrűsödni a fájások, behívták a dokinőm, onnantól végig velem volt. Leesett a fiam szívhangja 100 alá, így azonnal cselekedni kellett. (szülésznő nem tudom, mit tett volna), a dokinőm a hasamon térdelve segítette ki a fiam.

Utána rendbe tett, összevarrt. (Brutálisan hangzik, de másnap már semmi bajom sem volt, a gátsebem sem volt vészes, pedig szakadtam...)

Én örültem, hogy van orvosom, ő vezette le a szülésem, nem a szülésznő.


De sokan a szülésznőre esküsznek. Szerintem ez orvos függő. Mert vannak pökhendi bunkó orvosok is még pénz ellenére is...

2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előző. Budapesten szültél?
2015. ápr. 5. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, SOTE II-n, 2013-ban . Még pont a felújítás előtt.
2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább orvost fogadnék, nem szülésznőt. Én is kétszer szültem, velem is mindkétszer ott volt végig az orvos.
2015. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. ápr. 6. 06:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn is orvost! Nàlam is komplikàciò volt, azonnal dönteni és cselekedni kellett.
2015. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se fogadtam Sote I. pont ma 1 hete szültem. Csodás dokinő volt akinél szültem, szülésznő szintén.
2015. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én vagx a Margitban vagy a Bajcsyban szülhetek körzetileg. Bajcsyt ismerem, Margitot nem.
2015. ápr. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!