Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! Van itt...

Császáros anyukák! Van itt olyan, aki 3x vagy többször szült császárral?

Figyelt kérdés

Nekem eddig kettő volt, tervezzük a harmadik babát és félek a komplikációktól.

Kérlek meséljétek el milyen volt a várandósság két császár után. Fájt a hegetek, adódott bármilyen probléma? És persze a harmadik műtét milyen volt, hogyan éltétek meg, könnyen felépültetek? Különbözött valamiben az első kettőtől?

Nagyon szépen köszönöm, ha válaszoltok!



2015. ápr. 8. 11:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Császár után nem csak császárral lehet szülni, sőt. Sokkal kevesebb a szövődmény hüvelyi szülés után. A közelmúltban két ismerősöm is szült két császár után természetes úton babát, és azt mondták, ég és föld a kettő. Nekem egy császárom volt, másodszorra természetes szülésre készülök. Amennyiben érdekel a téma, a facebook-on alakult egy VBAC csoport (VBAC - császár utáni hüvelyi szülés). Nem mindegy, ki az orvos, melyik kórház, stb., de egyáltalán nem kötelező bevállalnod egy harmadik műtétet!
2015. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot nem tudok mondani, nekem is kettő császárom volt de szeretnénk mégegy babát, barátnőmnek 3 császárja volt, az első eléggé megviselte, viszont a második harmadiknál már tudta mire számíthat,könnyebben felépült, ami negatív volt,hogy a második harmadik császár után erősebben érezte a szoptatáskori méhösszehúzódásokat! Elsőnél én meg sem éreztem,de a másodiknál már igen.

[link]

Fókuszban mutattak egy nőt ,neki 9szer volt császármetszése! Igazából a császár utáni terhességek és császármetszéseknél mindig személyenkéne oda kell figyelni,mert mindenki más.

2015. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%
2015. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt.A 2. és a 3. programozott volt.A terhességgel nem volt semmi gond,nem volt at előző császárok miatt több vizsgálat.Viszont a betöltött 38. héten kiveszik a babát,Nehogy szétváljon a heg.A felépülés a 3. után sem tartott tovább.Most 18 hetes terhes vagyok a 4. babával.😊
2015. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
utolsó, nagyon pozitív dolgokat írtál :) 4ik baba is tervezett volt? orvosok mit mondtak az elején?
2015. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Kedves 4 es megkérdezhetem, hogy a második terhessegednel miert lett program császár. Nekem egyelőre egy császárom volt a masodik babat kesőbbre tervezzük (21 hós a kisfiam)

Mennyi idő telt el a csaszarok között?

Ne haragudj kedves kerdező, hogy erdeklődöm az egyik hozzaszólódtól! :)

2015. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell 0-ra pontozni azokat, akik megemlítik hogy más lehetőség is van?!
2015. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nekem 3+1 császárom volt 5 év alatt.

Első gyermekem császárral született, majd volt egy méhműtétem, amikor ugyanott vágták a hasamat, a méhemet viszont keresztben az előző vágásra. A zárón itt is császármetszés szerepel. A 2. gyerkőc születése programozott volta 38. héten, a terhesség alatt nem igazán volt gond az előző műtétek miatt. Amikor a 3. babát vártuk, már az elején mondta az orvosom, hogy sok odafigyelést igénylek, sokszor szeretne látni, a műtétet a 37. hétre tűzte ki. Több probléma is felmerült, de a legsúlyosabb, hogy a méhlepény a méhszájon volt. Ez miatt lett koraszülésem a 33. héten. A felépülés az utolsó császár után nagyon sokáig tartott, 3 hónap is volt, mire minden fájdalmam elmúlt.

2015. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2es vagyok, én hüvelyi szülést szerettem volna mind a kétszer, az első császárral végződött, a másodiknál hiába vártunk nem indult be a szülés, teljesen zárt voltam, így megcsászároztak.
2015. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as nekem is koraszülesem volt a 35. Heten. En nagyon sportos izmos voltam mindig is de 6 hónap kellett mire azt mondtam mar nem faj egyaltalan semmi. A 3 hónapban meg megereztem egy egy emelést (pedig nem nagy súlyról van szó) vagy egy jó nagy dugóban a kuplungolast. Hason kb 5 honap utan mertem feküdni. Nem vagyok egy puhany a fogorvosnal sem kerek erzestelenítőt furasnal pl megis nagyon megviselt a csaszar...
2015. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!